Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Referencje

Elektrociepłownia Tychy S.A.
Na podkreślenie zasługuje także bardzo dobra współpraca kierownictwa budowy ze służbami inwestorskimi elektrociepłowni.
Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Warszawie
Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych potwierdza wysoki poziom techniczny wykonanego zadania i rekomenduje "MOSTOSTAL S.A." jako specjalistyczne przedsiębiorstwo do wykonywania robót mostowych.
Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.
W czasie ponad trzydziestoletniej współpracy MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. udowodnił fachowość, terminowość i operatywność swoich działań. Zawdzięcza to doświadczonej i niezawodnej załodze oraz optymalnemu wykorzystaniu posiadanych środków produkcji.
"Stomil-Olsztyn" S.A.
Wykonawca posiada wysokiej klasy kadrę fachowców oraz dysponuje znacznym potencjałem produkcyjnym.
Fabryka Kabli "Ożarów" S.A.
Współpraca z Mostostalem Warszawa S.A. była bardzo dobra i z pełnym przekonaniem możemy polecić tę Firmę jako solidnego i niezawodnego partnera we wspólnej realizacji inwestycji.
KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM Polska Miedź S.A. z pełnym przekonaniem udziela firmie MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. referencji w zakresie realizacji bardzo dużych i skomplikowanych inwestycji, wymagających dużych nakładów finansowych, dobrej organizacji pracy, rzetelnej wiedzy technologicznej i inżynierskiej.
Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Bydgoszczy
Prace realizowane były w sposób profesjonalny, zgodnie z Projektem Technicznym i Specyfikacją Techniczną, w ustalonych terminach i przy zachowaniu wysokiej jakości, operatywności oraz prawidłowej współpracy z Inwestorem i innymi uczestnikami procesu.
Elektrownia "Opole" S.A.
Mostostal Warszawa S.A. jako Generalny Wykonawca zasługuje na bardzo dobra rekomendację swoim przyszłym inwestorom.
LAND S.A.
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A wykazał się wysoką kulturą pracy, profesjonalizmem i zgodną z naszymi oczekiwaniami dbałością o efekt końcowy.
Zarząd Dróg Miejskich Warszawa
Prace były wykonywane rzetelnie i terminowo. Mostostal wykazał wzorcową dyscyplinę i jakość tych robót.
Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowe Z. Marciniak
Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach zdobytych przy współpracy z przedsiębiorstwem MOSTOSTAL WARSZAWA S.A., możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować firmę, która jest gwarantem wysokiej jakości i terminowości realizowanych robót.
Remak S.A.