Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Referencje

Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowe Z. Marciniak
Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach zdobytych przy współpracy z przedsiębiorstwem MOSTOSTAL WARSZAWA S.A., możemy z pełnym przekonaniem zarekomendować firmę, która jest gwarantem wysokiej jakości i terminowości realizowanych robót.
Zarząd Dróg Miejskich Warszawa
Prace były wykonywane rzetelnie i terminowo. Mostostal wykazał wzorcową dyscyplinę i jakość tych robót.
LAND S.A.
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A wykazał się wysoką kulturą pracy, profesjonalizmem i zgodną z naszymi oczekiwaniami dbałością o efekt końcowy.
Elektrownia "Opole" S.A.
Mostostal Warszawa S.A. jako Generalny Wykonawca zasługuje na bardzo dobra rekomendację swoim przyszłym inwestorom.
Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Bydgoszczy
Prace realizowane były w sposób profesjonalny, zgodnie z Projektem Technicznym i Specyfikacją Techniczną, w ustalonych terminach i przy zachowaniu wysokiej jakości, operatywności oraz prawidłowej współpracy z Inwestorem i innymi uczestnikami procesu.
KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM Polska Miedź S.A. z pełnym przekonaniem udziela firmie MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. referencji w zakresie realizacji bardzo dużych i skomplikowanych inwestycji, wymagających dużych nakładów finansowych, dobrej organizacji pracy, rzetelnej wiedzy technologicznej i inżynierskiej.
Fabryka Kabli "Ożarów" S.A.
Współpraca z Mostostalem Warszawa S.A. była bardzo dobra i z pełnym przekonaniem możemy polecić tę Firmę jako solidnego i niezawodnego partnera we wspólnej realizacji inwestycji.
"Stomil-Olsztyn" S.A.
Wykonawca posiada wysokiej klasy kadrę fachowców oraz dysponuje znacznym potencjałem produkcyjnym.
Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.
W czasie ponad trzydziestoletniej współpracy MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. udowodnił fachowość, terminowość i operatywność swoich działań. Zawdzięcza to doświadczonej i niezawodnej załodze oraz optymalnemu wykorzystaniu posiadanych środków produkcji.
Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych w Warszawie
Dyrekcja Okręgowa Dróg Publicznych potwierdza wysoki poziom techniczny wykonanego zadania i rekomenduje "MOSTOSTAL S.A." jako specjalistyczne przedsiębiorstwo do wykonywania robót mostowych.
Elektrociepłownia Tychy S.A.
Na podkreślenie zasługuje także bardzo dobra współpraca kierownictwa budowy ze służbami inwestorskimi elektrociepłowni.