Proces rekrutacji

W procesie rekrutacji zwracamy uwagę zarówno na doświadczenie zawodowe, umiejętności techniczne i doświadczenie w branży, jak również na motywację do pracy i umiejętności interpersonalne. Cenimy osoby, które motywuje wykonywana praca, są gotowe do podejmowania nowych wyzwań zawodowych, utożsamiają się z firmą, a także są zorientowane na rozwijanie swoich umiejętności i wykorzystywanie posiadanych talentów.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a stanowiskiem inżynierskim pamiętaj, żeby wymienić i krótko opisać w załączonym CV - kontrakty przy których miałeś/aś okazję pracować. Ważna jest również mobilność i otwartość na pracę w delegacji ze względu na to, że prowadzimy budowy na terenie całej Polski.

Krok 1 – Wysłanie aplikacji

Pierwszy krok należy do Kandydata. Zapraszamy zarówno do aplikowania na konkretne ogłoszenia, które zamieszczamy m.in. w portalu Pracuj.pl, jak również do składania aplikacji do naszej bazy Kandydatów. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na adekwatne dla Ciebie stanowisko, zamieszczenie dokumentów w naszej bazie umożliwi nam wykorzystanie ich w przyszłości.

Krok 2 – Analiza aplikacji

Po analizie aplikacji kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami, których zapraszamy na rozmowy kwalifikacyjne.

Krok 3 – Rozmowa rekrutacyjna

Podczas takich rozmów oceniamy Twoje predyspozycje do pracy na stanowisku, o które się ubiegasz. Jest to również szansa dla Ciebie, aby lepiej poznać firmę i uzyskać informacje o specyfice naszej pracy.

Krok 4 – Decyzja o zatrudnieniu

Kontaktujemy się z wybranym Kandydatem, składając mu ofertę pracy. Pozostałym osobom przekazujemy podziękowania za udział w procesie rekrutacji.

Krok 5 – Witamy w Mostostal Warszawa!

Wiemy, jak ważne dla Kandydata są pierwsze dni w pracy, dlatego już na samym starcie zaprosimy Cię na Dzień Adaptacyjny, w trakcie którego nie tylko przybliżymy bogatą historię spółki i zapoznamy z najważniejszymi aspektami organizacji pracy w Mostostalu, ale także odpowiednio przygotujemy i przeszkolimy. Otrzymasz od nas także pakiet powitalny i nawigator Mostostal Warszawa, który pomoże Ci lepiej nas poznać i szybko odnaleźć interesujące Cię informacje. Możesz też liczyć na wsparcie kolegów, bezpośredniego przełożonego i HR-u, dzięki którym pierwsze kroki w nowej pracy, staną się miłym wstępem do długoletniej przygody z firmą.

Kontakt dla Kandydatów

Justyna Bogdanowicz

Koordynator zespołu rekrutacji i rozwoju personalnego
tel.: +48 22 250 78 36
e-mail:j.bogdanowicz@mostostal.waw.pl