Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.
Poland Best Employers 2022-2024

Poznaj nasz zespół

Ewa Korecka
Specjalista ds. Rozliczeń
Ewa Korecka

Ewa Korecka / Specjalista ds. Rozliczeń

Dzień dobry. Nazywam się Ewa Korecka. W Mostostalu Warszawa pracuję na stanowisku Specjalisty ds. Rozliczeń. Bardzo ucieszyłam się z propozycji ponownego zatrudnienia w Mostostalu Warszawa. Tutaj stawiałam swoje pierwsze kroki i zdobywałam doświadczenie w Dziale Rozliczeń. Życzliwość i  profesjonalizm całego zespołu zaowocowały tym, że  praca stała się moją pasją. Mostostal Warszawa jest dobrym pracodawcą i dba o budowanie wyjątkowej atmosfery w zespole. Każdy pracownik czuje się tutaj ważny, potrzebny, doceniony i szanowany. Nie przesadzę gdy powiem, że dziś wracam tutaj z uśmiechem na twarzy, jak do bliskich mi osób. 

 

Piotr Chciuk
Kierownik Robót
Piotr Chciuk

Piotr Chciuk / Kierownik Robót

Cześć, nazywam się Piotr Chciuk. Jestem Kierownikiem Robót w Mostostalu Warszawa. W firmie niespełna pięć lat. W moim życiu punktem zwrotnym było to, że po dwunastu latach błąkania się po Polsce w celu znalezienie pracy w miejscu mojego zamieszkania (w okolicach Rzeszowa) - pojawiła się ciekawa oferta z Mostostalu Warszawa. Wówczas była to realizacja w systemie Projektuj i Buduj obwodnicy Stalowej Woli i Niska. Po zakończeniu realizacji obwodnicy Stalowej Woli pojawiła się możliwość dalszej współpracy i dalszego zatrudnienia w tej firmie na kolejnym kontrakcie. Moje doświadczenie z pracy na obwodnicy Stalowej Woli i Niska pozwoliło mi przekonać się w tym, że jest to firma, w której dobrze się pracuję i jest dobra organizacja pracy. Z punktu widzenie inżynierskiego, ciekawym wyzwaniem jest to, że elementem tego projektu jest, między innymi, budowa tunelu o długości ponad dwóch kilometrów. W perspektywie pojawia się kolejna realizacja: wchodzimy w teren pagórkowaty, gdzie można spodziewać się ciekawych obiektów mostowych.   

 

Jakub Pielich
Kierownik Robót
Jakub Pielich

Jakub Pielich / Kierownik Robót

Cześć, nazywam się Jakub Pielich i jestem Kierownikiem Robót na budowie Szkoły w Strzeszynie. W Mostostalu pracuję już od pięciu lat. Swoją karierę  zaczynałem w czasie studiów w Dziale Ofertowym w Poznaniu, później trafiłem na budowę Centrum Handlowego „Focus Mall” w Zielonej Górze, następnie pracowałem na budowie w bloku mieszkalnego w Poznaniu. W Mostostalu pracuję dlatego, że bardzo podoba mi się praca, którą wykonujemy oraz ludzie, z którymi pracuję. Dużo się nauczyłem od nich i nadal się uczę. Mam wiele ciekawych doświadczeń i wspomnień z każdej budowy. W pracy podoba mi się również to, że widać efekty i postęp robót: zaczynamy od niezagospodarowanego terenu i osiągając kolejne etapy, tworzymy zupełnie nowy budynek. 

 

Katarzyna Dębska
Inżynier ds. BIM
Katarzyna Dębska

Katarzyna Dębska / Inżynier ds. BIM

Cześć, nazywam się Katarzyna Dębska i w Mostostalu Warszawa pracuję jako Inżynier ds. BIM. Na co dzień zajmuję się tworzeniem modeli 3D oraz wsparciem innych osób przy tworzeniu tych modeli. W Mostostalu najbardziej lubię możliwość pracy przy ciekawych projektach oraz atmosferę, która panuje w zespole. Moją przygodę z Mostostalem rozpoczęłam na ostatnim roku studiów magisterskich. Pracę rozpoczęłam od stażu, a teraz pracuję jako Inżynier ds. BIM. Na stażu najbardziej podobało mi się to, że od pierwszego dnia dostawałam bardzo ciekawe zadanie, koleżanki i koledzy z zespołu bardzo ciepło mnie przyjęli i pomagali w rozwiazywaniu różnych problemów. Zakres zadań i obowiązków na stanowisku na tyle mi się spodobał, że po propozycji pozostania dużej z chęcią zostałam. W zespole panuje bardzo sympatyczna atmosfera i zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tradycji  wspólnego jedzenie śniadań w każdy piątek.  

 

Magdalena Kowalska
Inżynier Budowy
Magdalena Kowalska

Magdalena Kowalska / Inżynier Budowy

Cześć, nazywam się Magda Kowalska, jestem Inżynierem Drogowym na kontrakcie S11 Koszalin-Szczecinek. Zajmuję się bieżącą kontrolą jakości wykonywanych robót, zlecam badania, inwentaryzację geodezyjną, koordynuję zamówienia potrzebnych na budowie materiałów, a także wspieram mojego Kierownika Robót. Na budowie jestem rok. Mamy fajną ekipę, dobrze się współpracuje z ludźmi w biurze oraz na budowie. Podoba mi się, że to jest duża budowa, duży kontrakt, więc można się dużo nauczyć. Na budowie czujemy wsparcie centrali, jeżeli chodzi o realizację zamawiania materiałów, zamawiania środków BHP, pomoc w dziale IT, realizację benefitów i pozostałe funkcje wsparcia.

 

Jarosław Stobba
Kierownik Budowy
Jarosław Stobba

Jarosław Stobba / Kierownik Budowy

Cześć, nazywam się Jarosław Stobba. W Mostostalu Warszawa pracuję od jedenastu lat na stanowisku Kierownika Budowy.  W Mostostalu nie ma monotonii, zawsze dzieją się i toczą nowe, ciekawe projekty. W Mostostalu pracują ciekawi ludzie, którzy zawsze mają możliwość rozwoju. Kilkukrotnie wysłano mnie na ciekawe szkolenia, które pozwoliły mi zdobyć nowe umiejętności i nową wiedzę. Przez jedenaście lat pracy w Mostostalu czułem się bezpiecznie dzięki temu, że firma jest bardzo stabilna, zapewnia ciągłość zatrudnienia. Nigdy nie obawiałem się tego, że po skończeniu kontraktu będę musiał szukać nowego pracodawcy.  Cały czas  była dla mnie praca na budowie albo przy ofertowaniu.  W pracy najbardziej odpowiada mi bezpośredni nadzór nad ludźmi i przebywanie na budowie. Dostaję gęsiej  skórki jak muszę długo siedzieć przy komputerze,  siedzę i walczę z nim, a wolę być z ludźmi widzieć, co dzieje się na budowie. Nie wyobrażam sobie nie-pracowania w budownictwie, to jest spełnienie moich marzeń.

 

Dorota Cuber-Fiutowska
KOORDYNATOR DS. ZAKUPÓW
Dorota Cuber-Fiutowska

Dorota Cuber-Fiutowska / KOORDYNATOR DS. ZAKUPÓW

Cześć, nazywam się Dorota, pracuję w Mostostalu Warszawa trzy i pół roku. Reprezentuję Dział Koordynacji Zakupów i pracuję jako Koordynator. Do moich obowiązków należy współpraca z budowami w zakresie zakupów. Na co dzień zajmuję się analizą dokumentów decyzyjnych i planów zakupów, zajmuję się również przygotowaniem raportów, analiz i zestawień dla Dyrekcji Zarządu, pomagam w wyszukiwaniu dostawców, podwykonawców oraz uczestniczę w negocjacjach.  Dodatkowym zakresem moich obowiązków jest przygotowanie, negocjowanie i podpisywanie umów  ramowych. Jako dział serwisowy jesteśmy łącznikiem pomiędzy budowami, które znajdują się w różnych rejonach Polski  a Zarządem Spółki. Zaletą pracy w moim Dziele jest to, że nie jest to praca stricte stacjonarna w biurze, ale również na budowach. Dodatkowym atutem w Mostostalu Warszawa jest dodatkowy dzień wolny, tak zwany  „Dzień Pracownika” oraz krótsze piątki. 

 

Jacek Wojtyła
Kierownik Budowy
Jacek Wojtyła

Jacek Wojtyła / Kierownik Budowy

Dzień dobry, nazywam się Jacek Wojtyła i pracuję w Mostostalu Warszawa już od 13 lat. Obecnie jestem zatrudniony na stanowisku Kierownika Budowy. Swoją karierę w Mostostalu rozpoczynałem jako praktykant w czasie studiów. Następnie pełniłem funkcje Inżyniera Budowy oraz Specjalisty ds. Przygotowania Produkcji, potem awansowałem na Kierownika Robót, a następnie na Kierownika Budowy. Mieszkam w Krakowie i przez cały okres zatrudnienia w Mostostalu realizowałem wyłączne inwestycje w tym mieście. Z ludźmi, z którymi współpracuję tworzymy zgrany, stały zespół. Przez te wszystkie lata wspólnie zrealizowaliśmy szereg inwestycji, a kilka z nich zostało nagrodzonych tytułem Budowy Roku.     

 

Aneta Kiełczewska
Kierownik Robót Ogólnobudowlanych
Aneta Kiełczewska

Aneta Kiełczewska / Kierownik Robót Ogólnobudowlanych

Cześć, nazywam się Aneta Kiełczewska. Jestem Kierownikiem Robót Ogólnobudowlanych w Mostostalu Warszawa i pracuję tutaj od prawie 11 lat.  W Mostostalu pracowałam już na siedmiu budowach. Początkowo pracowałam jako inżynier budowy, potem po zakończeniu studiów i uzyskaniu uprawnień zostałam awansowana na Kierownika Robót Ogólnobudowlanych. W pracy w Mostostalu najbardziej podoba mi się współpraca z ludźmi, ale także podoba mi się to, że praca na budowach w Mostostalu jest bezpieczna. Dział BHP w naszej organizacji dba o bezpieczeństwo na budowach, ale także dba o naszą świadomość, jak to bezpieczeństwo w pracy na budowie jest ważne. 

 

Robert Kiezik
Kierownik Kontraktu
Robert Kiezik

Robert Kiezik / Kierownik Kontraktu

Cześć, nazywam się Robert Kiezik. Pracuję na stanowisku Kierownika Kontraktu. W Mostostalu Warszawa pracuję już od 14 lat. Karierę w Mostostalu zacząłem od stanowiska Kierownika Robót.  W Mostostalu pracuję z wielu powodów. Jeden z nich jest fakt, że zawsze mam kontakt z ludźmi, którzy chcą mi pomóc. Nie ma wyścigu szczurów. Kolejnym powodem jest to, że moi szefowie zawsze powierzali mi trudne zadania, które wymagały niestandardowych działań i umiejętności, i dzięki temu pozwalały mi się sprawdzić.  Pracując w takiej dużej firmie, jesteśmy częścią sprawnej organizacji i każdy ma do zrobienia część pracy, potrzebną kolejnym osobom, żeby dalej mogli pracować. My też czerpiemy z pracy osób, które wcześnie przygotowują kontrakt. Lubię prace na budowie, ponieważ tutaj coś tworzymy i później możemy oglądać efekty dzieła, które służy szerzej społeczności.      

 

Marcin Braś
Kierownik robót mostowych, tunelowych
Marcin Braś

Marcin Braś / Kierownik robót mostowych, tunelowych

Cześć, nazywam się Marcin Braś i jestem Kierownikiem Robót Mostowych i Tunelowych na Kontrakcie S19 Rzeszów Południe-Babica. Swoją karierę rozpoczynałem w innych firmach budowlanych, od 2017 r. jestem związany z Mostostalem Warszawa. Rozpocząłem swoją pracę  na budowie obwodnicy Strzyżowa, z tego kontraktu przeszedłem na kontrakt S19 Rzeszów Południe-Babica. Aktualnie jesteśmy w fazie wykonawczej, realizujemy roboty portalowe, na portalu południowym. W Mostostalu jest bardzo dobra atmosfera. Poznałem bardzo fajnych, ciekawych ludzi, bardzo dobrze się tu pracuje. Mamy też super zespół zarządzający. Polecam każdemu.  

 

 

Beata Byrska-Knutel
Główny specjalista ds. przygotowania produkcji
Beata Byrska-Knutel

Beata Byrska-Knutel / Główny specjalista ds. przygotowania produkcji

Pracuję w Mostostalu Warszawa od czerwca 2021 roku na stanowisku głównego specjalisty ds. przygotowania produkcji. Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku górnictwo i geologia. Pracuję przy realizacji S19 Rzeszów Południe-Babica. Nasza realizacja jest o tyle ciekawa, że jest to odcinek tunelowy. Oprócz samego wykonania tunelu mamy też dużo obiektów mostowych. Z tego względu jest to bardzo ciekawy odcinek i wymagający wiele nakładu pracy. Na pewno jest to unikatowy projekt w skali kraju, dlatego jest też ciekawy i bardzo rozwijający. Lubię pracę w Mostostalu ze względu na ludzi, z którymi pracuję, nie tylko w zespole, ale też i na całej budowie. Atmosfera w całym naszym wielkim teamie jest pozytywna, zachęca do współpracy i motywuje do pracy każdego dnia.

 

Aleksandra Kubiak
Główny Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych
Aleksandra Kubiak

Aleksandra Kubiak / Główny Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych

W Mostostalu Warszawa pracuję od 4,5 roku. Jestem głównym specjalistą ds. finansowo-ekonomicznych, czyli ekonomistą na budowie. Zajmuję się fakturami i sprawami budżetowymi. Najbardziej w mojej pracy lubię to, że choć nie jestem z branży budowlanej i niewiele wiem o budowie, to bardzo dużo się uczę, ponieważ jako finansista mogę poznać budowę nie z aspektu budowlanego, ale z aspektu tego, jak wygląda to w formie kosztów lub przychodów. Mogę się znaleźć na różnych budowach, od prefabrykowanych mostów, po tak jak teraz budynek mieszkaniowy. Lubię to, czym zajmuję się w Mostostalu, nie tylko ze względu na to, że zajmuję się fakturami i papierami, co bardzo lubię, ale również ze względu na miłą atmosferę, przyjazne stosunki z kolegami i koleżankami oraz to, że spędzając tak dużo czasu w swoim towarzystwie czujemy się ze sobą dobrze i nawiązujemy bardzo dobre relacje.

 

Karol Krzciuk
Kierownik Kontraktu
Karol Krzciuk

Karol Krzciuk / Kierownik Kontraktu

Podczas mojej kilkunastoletniej pracy w Mostostalu zrealizowałem wiele ciekawych projektów, wiele z nich w kluczowych dla Warszawy miejscach jak np. przebudowa Placu Grzybowskiego, rozbudowa Wydziału Elektroniki i Technik Informatycznych Politechniki Warszawskiej czy budowa Budynku dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Warszawie.

W 2017 r. awansowałem ze stanowiska Głównego Specjalisty ds. Przygotowania Produkcji na Zastępcę Kierownika Kontraktu, a w 2022 r. na Kierownika Kontraktu. Moja praca realnie przekłada się na sukcesy innych. To duża odpowiedzialność, ale również wielka satysfakcja. W sumie zrealizowałem i uczestniczyłem już w kilkunastu projektach, z których jestem bardzo dumny. Dodatkową zaletą jest fakt, iż biorę udział w tworzeniu projektów zmieniających krajobraz Warszawy, co daje mi ogromną satysfakcję i energię do dalszego działania i rozwoju.

Katarzyna Deja
Asystentka ds. Administracyjnych
Katarzyna Deja

Katarzyna Deja / Asystentka ds. Administracyjnych

Pamiętam jak dowiedziałam się od znajomego kolegi z branży budowlanej, że w firmie Mostostal Warszawa będzie stworzony nowy oddział. Pomyślałam, że to coś dla mnie i tak znalazłam się w firmie.

Wiem, że Mostostal docenia moje zaangażowanie, dając jednocześnie ogromne pole do rozwijania siebie i swoich umiejętności. Budowy rozrzucone są po całym kraju, co daje możliwość poznania wielu regionów Polski, wraz z mieszkańcami, ich zwyczajami, mentalnością oraz warunkami biznesowymi panującymi na danym obszarze – to duża zaleta i motywator do pracy.

Jestem dumna z osiągnięć mojej firmy – kiedy Mostostal wygrał przetarg na budowę Hali Kraków Arena cieszyłam się, że jestem częścią tego sukcesu. Mimo tego, że firma jest duża nie zapomina o dobroczynności. Od lat angażujemy się między innymi w projekt Szlachetna Paczka, który z dużą satysfakcją organizuję w Oddziale Południowym naszej firmy, czy projekt edukacyjny dla dzieci Wolontariat Day.

Marcin Kondraszuk
Dyrektor Departamentu Wsparcia Produkcji i Organizacji
Marcin Kondraszuk

Marcin Kondraszuk / Dyrektor Departamentu Wsparcia Produkcji i Organizacji

Czuję się związany z Mostostalem Warszawa – w Firmie spędziłem większość mojego życia zawodowego. Rozpocząłem pracę w 1998 roku. Przez ponad dwie dekady obserwowałem dziesiątki, a może i setki realizowanych z sukcesem inwestycji. Przy każdej z nich moją uwagę zwracało to, co jest dla Mostostalu charakterystyczne – w nasze działania angażowaliśmy najlepszych inżynierów, managerów i specjalistów.

Obecnie pełnię funkcję Dyrektora Departamentu Wsparcia Produkcji  i Organizacji. Tak jak przez całą moją mostostalową karierę, tak i teraz stoją przede mną wymagające wyzwania; trudne, ale dające dużą satysfakcję.

Juliusz Żach
Kierownik Działu Badań i Rozwoju
Juliusz Żach

Juliusz Żach / Kierownik Działu Badań i Rozwoju

Kiedy w roku 2006 rozpocząłem pracę w świeżo utworzonym dziale badawczo-rozwojowym Mostostalu składał się on z 3 osób, a ja zajmowałem jedno z szeregowych stanowisk. W miarę upływu czasu i zdobywania doświadczenia objąłem rolę Głównego Specjalisty ds. Badań i Rozwoju. Dziś jako Kierownik Działu Badań i Rozwoju odpowiadam za pracę zespołu. Wymaga to ciągłego poszerzania wiedzy technicznej obejmującej wszystkie dziedziny budownictwa. Wiąże się to również z poznawaniem wielu ciekawych osób świata nauki oraz innowatorów z przedsiębiorstw pochodzących z krajów UE.

W mojej pracy najbardziej lubię różnorodność i niepowtarzalność projektów badawczych, którymi się zajmuję. Mimo długiego stażu nadal widzę duże możliwości dalszego rozwoju. Mostostal to także pozytywna atmosfera pracy, w której można liczyć na wsparcie kolegów, a to rzadko spotykana cecha w dużych firmach.

Tomasz Adamczyk
Kierownik Budowy
Tomasz Adamczyk

Tomasz Adamczyk / Kierownik Budowy

Swoją przygodę z Mostostalem Warszawa SA rozpocząłem w 2007 roku.

Pracę zaczynałem na stanowisku Inżyniera Budowy, przy rozbudowie drogi krajowej nr 7 odcinek Białobrzegi – Jedlińsk. Aktualnie pracuję na stanowisku Kierownika Budowy na budowie inwestycji drogi ekspresowej S7 na odcinku Płońsk – Czosnów. W między czasie zdążyłem zwiedzić ładny kawałek Polski, otwierając między innymi ostatni odcinek autostrady A-2, umożliwiając tym samym przejazd na Euro 2012 Berlin – Warszawa.

Każdy dzień na budowie jest inny i nie ma tu ani chwili na rutynę. To właśnie ciągłe rozwiązywanie problemów oraz stawianie czoła nowym wyzwaniom motywuje mnie do pracy.

Patrząc z perspektywy czasu, jedno mogę powiedzieć z całą pewnością, że najważniejszą rzeczą jest zespół ludzi z którymi pracujesz. To w zespole tkwi siła która przedkłada się na sukces danej budowy.

Pod tym względem jest to największy atut firmy Mostostal Warszawa, która zatrudnia najlepszych fachowców na rynku, umożliwiając realizację budów w wielu branżach w całej Polsce. Cieszę się bardzo że mogę aktywnie wnosić swój wkład w postaci budowy dróg i pozostawić widoczny ślad na wiele lat.

 

 

Jakub Blacha
Specjalista ds. Logistyki
Jakub Blacha

Jakub Blacha / Specjalista ds. Logistyki

Jestem Specjalistą ds. Logistyki w Mostostalu Warszawa na budowie drogi ekspresowej S61 Ełk Południe-Wysokie. W organizacji spotykamy wiele ciekawych osób. Cały czas występuje duża różnorodność. Pracując na moim stanowisku, łączę osoby pracujące w biurze z osobami pracującymi na budowie. Najważniejsza jest atmosfera i relacje z ludźmi w pracy. Każdego dnia spędzamy z nimi wiele godzin, współpracując i korzystając z tego, że możemy się wiele od nich nauczyć.

 

 

Agata Cudak
Koordynator Robót
Agata Cudak

Agata Cudak / Koordynator Robót

W Mostostalu Warszawa pracuję od około trzech lat. Jestem Koordynatorem Robót, przez jakiś czas byłam też Inspektorem ds. Ofertowania. Dobrze się czuję w dużym zespole. Myślę, że to dobrze wpływa na atmosferę i dzięki temu jest więcej osób, które mogą mi pomóc jako nowej osobie w zespole. Myślę, że im więcej jest różnych ludzi, tym więcej możesz się nauczyć. Każdy ma swoje doświadczenia, którymi dzieli się z kolegami w kolejnych zespołach. To jest naprawdę cenne. Coraz więcej kobiet pojawia się na budowach. Wydaje mi się, że ta branża jest coraz mniej zdominowana przez mężczyzn i idzie to w dobrym kierunku.

 

 

Barbara Michnik
Koordynator Robót
Barbara Michnik

Barbara Michnik / Koordynator Robót

Swoją przygodę z Mostostalem Warszawa rozpoczęłam podczas międzysemestralnego stażu. W firmie jestem od marca 2018 roku. Pracuję w zespole, który od samego początku wywarł na mnie ogromne wrażenie. To niezwykle doświadczeni ludzie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i przyjęli mnie do swojego grona bardzo ciepło i ze zrozumieniem.

 

 

Piotr Budziński
Dyrektor Grupy Kontraktów
Piotr Budziński

Piotr Budziński / Dyrektor Grupy Kontraktów

Jestem Dyrektorem Grupy Kontraktów w Obszarze Zachodnim. W Mostostalu Warszawa pracuję od prawie trzech lat. Jestem inżynierem budownictwa, w branży pracuję od 16 lat. Chcę, aby w moim zespole byli różni ludzie. Dzięki temu, że każdy jest w innym miejscu swojej kariery, z innym doświadczeniem, możemy się nawzajem uczyć i wspierać. Młodzi inżynierowie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z budownictwem, mogą oglądać doświadczonych inżynierów. Ci z kolei mogą zaczerpnąć innowacyjności od młodszych kolegów. Te elementy wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu zespół pracuje optymalnie. Moim zdaniem ludzie w zespole nie mogą być tacy sami, muszą być różnorodni.

 

 

Beata Inglik
Asystentka Obszaru Infrastruktury
Beata Inglik

Beata Inglik / Asystentka Obszaru Infrastruktury

Pracuję w Mostostalu Warszawa całe swoje życie. Obecnie jestem Asystentem w Obszarze Infrastruktury, choć wcześniej pracowałam w innych działach. Uważam, że kobiety w organizacji traktowane są na równi z mężczyznami. Zajmujemy stanowiska od Asystentów, Inżynierów Budowy, a nawet Dyrektorów Kontraktów. Jestem najlepszym przykładem, jako pracownik firmy budowlanej, która wydawałaby się typowo męska, że jako kobieta czuję się tu bardzo komfortowo. Nie ma podziału na mężczyzn i kobiety. Wszyscy jesteśmy traktowani jednakowo, niezależnie od stanowiska, rodzaju i charakteru pracy.

 

 

Wojciech Cesarz
Kierownik Robót Branżowych
Wojciech Cesarz

Wojciech Cesarz / Kierownik Robót Branżowych

Ponad 11 lat pracy w Mostostalu Warszawa pozwoliło mi wziąć udział w realizacji wielu bardzo skomplikowanych i zaawansowanych inwestycji. Pracowałem w wielu zespołach w różnych składach. Byli ludzie młodzi i bardziej doświadczeni, a także ludzie tacy jak ja, którzy pracują w zawodzie od ponad 25 lat. Każdy mógł coś wnieść do zespołu. W moim przypadku duża część problemów, które wydarzyły się na budowie, przydarzyła mi się już wcześniej. Pozwala mi to na nieco spokojniejsze podejście do rozwiązywania problemów i stworzenie mniej nerwowej atmosfery. Z kolei młodsi koledzy potrafią zarazić entuzjazmem i nie pozwolić  "zardzewieć” w karierze zawodowej, a także udzielić wsparcia w zakresie nowych narzędzi wykorzystywanych w budownictwie. Nauczyłem się zawodu poprzez praktykę, a oni potrafią poruszać się w nowych technolgoiach bardzo sprawnie i dzięki ich pomocy mogę zaoszczędzić sporo czasu.

 

 

Marta Łupińska-Jaszczołt
Koordynator ds. Rozwoju Biznesu
Marta Łupińska-Jaszczołt

Marta Łupińska-Jaszczołt / Koordynator ds. Rozwoju Biznesu

W Mostostalu Warszawa pracuję od ponad 14 lat. To tutaj jako młoda kobieta stawiałam pierwsze kroki i rozwijałam swój potencjał. Karierę zaczynałem jako Asystentka. Dziś zajmuję się rozwojem biznesu. W pracy codziennie czerpię z różnorodności i doświadczenia, które zdobyłam przez ostatnie 14 lat, pracując z ludźmi różnych narodowości, z różnym stażem i w różnym wieku. Są wśród nas inżynierowie, a także kontrolerzy finansowi, księgowi i prawnicy. Wszyscy tworzymy zespół. Jesteśmy różnorodni i czerpiemy z tego korzyści. Cały czas poznajemy siebie i staramy się poszerzyć naszą perspektywę. Różnorodność jest naszą siłą napędową.

 

 

Abder El-Masri
Kierownik Budowy
Abder El-Masri

Abder El-Masri / Kierownik Budowy

Pochodzę z Jordanii. Przyjechałem do Polski w latach 80-tych. Pracowałem w Szczecinie, Otwocku i przy budowie basenu w Bydgoszczy. W naszym zespole każdy mógł liczyć na drugą osobę. Zawsze byliśmy jak bracia. Mogę też liczyć na moich przyjaciół ze względu na język. Mimo, że jestem w Polsce od 40 lat, czasami potrzebuję pomocy. Czuję się tu bardzo dobrze, wszyscy podchodzą do mnie z sympatią, atmosfera jest przyjazna.

 

 

Bożena Główka
Dyrektor Biura Kontrolingu
Bożena Główka

Bożena Główka / Dyrektor Biura Kontrolingu

Aż trudno w to uwierzyć, ale w 2021 roku minie 20 lat mojej pracy w Mostostalu Warszawa. To ciekawa i rozwijająca praca, od specjalisty na budowie po stanowisko dyrektorskie w Biurze Kontrolingu w centrali firmy. Współpracuję z inżynierami na budowie, obcokrajowcami, kobietami i mężczyznami. Ze względu na stale zmieniający się zakres obowiązków praca nigdy się nie kończy i nigdy się nie nudzi.

 

 

Grzegorz Sikorski
Dyrektor Kontraktu
Grzegorz Sikorski

Grzegorz Sikorski / Dyrektor Kontraktu

Jestem w Mostostalu Warszawa po raz drugi. Po sześcioletniej przerwie wróciłem do firmy. Jestem Dyrektorem Kontraktu na budowie S61 w Ełku. Zróżnicowany zespół zawsze daje większe możliwości, choć wymaga to większego zaangażowania. Każdy z nas wnosi coś nowego i wartościowego, dzięki czemu tworzymy lepszą całość. W zespole mamy ponad 30 procent kobiet. To ludzie w różnym wieku, z różnym wykształceniem i doświadczeniem w pracy na budowie. Każdy wnosi swoją osobowość, daje nam to możliwość lepszego przygotowania naszej pracy w dobrej atmosferze.

 

 

Tworzymy zespół ludzi, którzy każdego dnia realizują wspólną pasję do nowoczesnego budownictwa

Wiek najmłodszego pracownika
20 lat
Wiek najstarszego pracownika
71 lat
Średni wiek pracownika
38 lat
Wiek najmłodszego managera
28 lat
Wiek najstarszego managera
65 lat
Średni wiek managera
42 lata
Średni staż pracy
5 lat
Najdłuższy obecnie staż pracy
45 lata
Odsetek zatrudnionych kobiet
38%

Dołącz do zespołu!

Tworzymy zespół ludzi, którzy każdego dnia realizują wspólną pasję do nowoczesnego budownictwa.