Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Referencje

Poczta Polska
Prace zostały wykonane bez usterkowo przy zachowaniu dobrej organizacji robót oraz wysokiej jakości.
Centralna Dyrekcja Okręgowa Kolei Państwowych w Warszawie
Firma dała się poznać jako solidny, odpowiedzialny i wiarygodny Wykonawca, przestrzegający norm jakościowych, terminów umownych i otwarty na nowoczesne rozwiązania techniczne.
Wójt Gminy Nowinka
Potwierdzamy wysoki poziom techniczny wykonanego zadania, terminową realizację oraz solidność robót.
Firma Oponiarska Dębica S.A.
Mostostal Warszawa S.A jako Generalny Wykonawca podchodzi ze zrozumieniem do zgłaszanych w trakcie budowy zmian dokumentacji i spełnia życzenia Inwestora bez opóźniania inwestycji.
Urząd Miejski w Ostrołęce
Przedsiębiorstwo przyjęty zakres robót wykonało zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną, prezentując bardzo dużą wiedzę z zakresu oczyszczania i utylizacji ścieków a także doświadczenie w zakresie realizacji tego typu obiektów.
Remak S.A.
Prace wykonano w terminie bez usterek, pod fachowym nadzorem.
Procter&Gamble Operations Polska S.A
MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. jest rzeczowym, odpowiedzialnym i wiarygodnym wykonawcą robót budowlano-montażowych. Posiada nowoczesny sprzęt oraz profesjonalną załogę.
OLMAR S.A.
Mostostal Warszawa S.A. podczas wykonywania dokumentacji wykonawczej wprowadził szereg zmian, m.in. w technologii budowy, systemie ogrzewania, ochrony p.poż., a także zmniejszył o około 15 % ciężar konstrukcji stalowej, w stosunku do pierwotnego projektu budowlanego - co przyniosło wymierne efekty finansowe inwestorowi.
Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Sp. z o.o. w Augustowie
Jakość wykonanych obiektów spełniła nasze oczekiwania. Wybudowane i zmodernizowane instalacje działają poprawnie i bez usterek.
Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.
Po półtorarocznej współpracy z MOSTOSTALEM WARSZAWA S.A. bardzo wysoko oceniamy możliwości organizacyjne i wykonawcze firmy, kompetentność kadry zarządzającej i inżynierskiej, jakość i terminowość wykonywanych robót oraz elastyczność w dostosowaniu się do bieżących potrzeb Inwestora.
Teatr Polski w Warszawie
Wykonawca posiada wysokiej klasy kadrę fachowców oraz dysponuje znacznym potencjałem produkcyjnym.
Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości Warszawa
Po współpracy z Mostostalem Warszawa S. A. wysoko oceniamy możliwości organizacyjne i wykonawcze firmy, kompetentność kadry zarządzającej i inżynierskiej, jakość i terminowość wykonania robót oraz elastyczność w dostosowywaniu się do bieżących potrzeb Inwestora.