Ogólne

Osiedle Mieszkaj w Mieście w Krakowie - etap 2.2.

Wartość kontraktu: 34
Termin realizacji: 05.11.2018 r. Dyrektor Kontraktu:

Przedmiotem umowy jest wielorodzinny budynek mieszkalny CE2 w Krakowie przy ul. Katowickiej wraz z garażem podziemnym, usługami w parterze oraz towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Nowy obiekt będzie częścią osiedla mieszkaniowego Mieszkaj w Mieście na krakowskich Bronowicach, które Mostostal Warszawa buduje dla Henniger Investment SA.

W budynku znajdą się 173 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 29 m² do 110 m². W parkingu podziemnym rozmieszczonych zostało 225 miejsc parkingowych oraz 154 komórki lokatorskie. Wartość kontraktu wynosi34 861 324,13 zł netto, a termin realizacji określono na 5 listopada 2018 roku.

Nowo realizowany budynek zaprojektowany jest w kształcie litery C i jest jednym z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych tworzących wspólnie wewnętrzny dziedziniec z terenami zielonymi przeznaczonymi do wypoczynku mieszkańców oraz obszarami przeznaczonymi do samodzielnego uprawiana roślin i ogródkami lokatorskimi. W budynku znajdą się również lokale usługowe, które będą miały bezpośrednie połączenie z deptakiem rekreacyjnym. Wszystkie wejścia do budynku zostaną zlokalizowane od strony wewnętrznego dziedzińca.

Przedmiot Umowy: Budynek mieszkalny wielorodzinny CE2 (Mieszkaj w Mieście – Etap 2.2)
Inwestor: Henniger Investment S.A.
Generalny Wykonawca: Mostostal Warszawa – Oddział Południowy
Wartość kontraktu: 34 861 324,13 zł netto
Termin realizacji: 05.11.2018 r.
Dyrektor Kontraktu: Wojciech Mazur
Kierownik Budowy: Jan Boczar

Wybrane realizacje