Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Osiedle Przyzby-Zalesie: 179 mieszkań przekazanych do Miasta

17 grudnia 2019

11 grudnia br. Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie przekazał Miastu 179 lokali mieszkalnych, zrealizowanych w ramach I etapu budowy osiedla komunalnego Przyzby-Zalesie. Inwesycję realizuje konsorcjum Mostostalu Warszawa oraz Acciona Construcción.

Realizacja I etapu osiedla trwała od jesieni 2017 r. W ciągu dwóch lat powstały cztery budynki mieszkalne i jeden budynek mieszkalno-usługowy z miejscem na żłobek i bibliotekę. Łącznie w 5 blokach znajduje się 179 lokali mieszkalnych. Wykonany został też układ drogowy osiedla, zaaranżowana większa część terenu zielonego, powstał też plac zabaw o powierzchni 165 m2. Dodatkowo, na finiszu są także prace związane z budową 178 mieszkań w pięciu blokach w ramach II etapu osiedla.

 

Na zdjęciu (od lewej): Łukasz Szewczyk, p.o. Dyrektora Zarządu Inwestycji Miejskich, Dariusz Pasek, Kierownik Działu Przygotowania i Realizacji Inwestycji Kubaturowych w Zarządzie Inwestycji Miejskich, Dominik Dyśko, Kierownik Budowy, Mostostal Warszawa, Grzegorz Danikiewicz, Dyrektor Handlowy w Mostostalu Warszawa. Fot. ZIM, MW.

Kliknij, żeby przeczytać więcej o inwestycji