Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Znów w Modlinie!

28 marca 2011

Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa – Modlin sp. z o.o. powierzył nam dziś kolejny kontrakt. Tym razem zajmiemy się budową dróg i parkingów na terenie Terminala pasażerskiego dla przewozów niskokosztowych i czarterowych.

Podczas podpisania umowy dokumenty sygnowali: Piotr Okienczyc, Prezes i Marcin Danił Wiceprezes (ze strony inwestora) oraz reprezentujący naszą firmę Dariusz Popiołek, Dyrektor Dyrekcji Budownictwa Ogólnego.
Pozyskany kontrakt jest uzupełnieniem realizowanej przez nas obecnie budowy Terminala pasażerskiego Portu Lotniczego w Modlinie.


W ramach zadania wykonamy parkingi naziemne krótkoterminowe oraz długookresowe dla pracowników i autokarów oraz dwujezdniową drogę, odchodzącą od szosy nr 61, do nowego ronda, które rozprowadzi ruch pod: budynek terminala pasażerskiego, na parkingi długo i krótkoterminowe, do budynków zaplecza Lotniska oraz strefy technicznej i Głównego Punktu Kontroli. Łączna powierzchnia dróg, chodników i parkingów o nawierzchni z betonu, asfaltobetonu i kostki brukowej wyniesie około 65 tys. m².
Zakres prac obejmie również zaprojektowanie i wykonanie systemu parkingowego umożliwiającego MPL Warszawa-Modlin sp. z o.o. pobieranie opłat za parkowanie. 

Realizacja inwestycji wartej 15,03 mln zł zajmie 13 miesięcy.
Zbudujemy lotnisko w Modlinie