Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

W Kutnie wybudujemy Aquapark

11 stycznia 2010

Konsorcjum, którego liderem jest Mostostal Warszawa, na zlecenie Miasta Kutno, postawi nowoczesny Aquapark, w ramach rozbudowy baseballowego kompleksu turystyczno-rekreacyjno-sportowego.

Podpisanie umowy z prezydentem Kutna - Zbigniewem Burzyńskim odbyło się 11 stycznia br. w Urzędzie Miasta. Z ramienia konsorcjum dokument sygnował Wacław Rosiak - Dyrektor Regionu Centralnego Mostostal Warszawa.

Rozbudowa kompleksu obejmuje realizację obiektu podzielonego na część basenową, rekreacyjną, odnowę biologiczną i administracyjno – socjalną. Powstaną w nim 3 baseny: sportowy o wymiarach: 16 x 25,03 m, 
basen do nauki pływania - o wielkości 6, 5x 10 m i rekreacyjny - 29,1 x 21,10 m,
a ponadto zjeżdżalnie oraz inne wodne atrakcje. W zespole odnowy biologicznej znajdziemy łaźnię parową, saunę, solarium, caldarium oraz klub fitness z kortami do gry w squasha, dwoma siłowniami oraz salą do ćwiczeń ruchowych.

Całość zmieści się na ok. 4 tys. metrów kwadratowych. Na realizację inwestycji Mostostal Warszawa ma 18 miesięcy od daty przekazania placu budowy. Wartość kontraktu to 26,9 mln zł brutto.

Generalnym projektantem obiektu jest KIPP Projekt Sp. z o.o.