Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Umowa na budowę budynku mieszkalnego dla PPH "ORION" w Lublinie

02 stycznia 2006

2 stycznia Mostostal Warszawa S.A. podpisał z Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowym "ORION" umowę na wybudowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego nr 5 na osiedlu Poręba przy ul. Agatowej w Lublinie.

Umowa na budowę budynku mieszkalnego dla PPH "ORION" w Lublinie
- 2 stycznia 2006

2 stycznia Mostostal Warszawa S.A. podpisał z Przedsiębiorstwem Produkcyjno Handlowym "ORION" umowę na wybudowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego nr 5 na osiedlu Poręba przy ul. Agatowej w Lublinie. Zakres robót obejmuje wykonanie stanu surowego zamkniętego (bez prac wykończeniowych) dla powierzchni mieszkalnej oraz pełne wykończenie ogólnodostępnych powierzchni wspólnych.

W czterokondygnacyjnym budynku powstanie 67 mieszkań o powierzchni użytkowej 3,7 tys. m2. Kubatura nowego obiektu to 21,3 tys m3, a powierzchnia zabudowy zajmie obszar 1.400 m2. Czas realizacji przewidziano na 12 miesięcy, od stycznia do grudnia 2006. Wartość kontraktu wynosi 4,3 mln złotych.

Nowy kontrakt jest wynikiem wzmożonej aktywności spółki na lokalnym rynku budowlanym, na którym od jesieni 2005 działa lubelskie Biuro Regionalne Mostostal Warszawa S.A. Oprócz prac budowlanych na Osiedlu Poręba nasza firma jest wykonawcą sztucznego lodowiska w Lublinie (wraz z infrastrukturą i przyłączami), które zostanie udostępnione mieszkańcom w drugiej połowie stycznia br.