Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Studenci z wizytą

02 kwietnia 2014

Dziś, w ramach DNIA BUDOWLAŃCA, organizowanego przez studentów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, odwiedzili Nas przedstawiciele środowisk studenckich. Zwiedzili i zapoznali się z budową Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Wizyta studentów podzielona została na dwa bloki tematyczne - teoretyczny oraz praktyczny.W pierwszej części przyszli inżynierowie wzięli udział w spotkaniu w siedzibie Spółki i wysłuchali prelekcji poprowadzonej przez Jana Dymarskiego, Dyrektora Zintegrowanych Systemów Zarządzania pod tytułem: „Mostostal Warszawa – Wczoraj i Dziś – Innowacyjność w procesach budowlanych na rynkach krajowych i zagranicznych”.

Następnie nasi Goście udali się na plac budowy Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, gdzie zapoznali się z procesem budowy oraz normami standaryzacji europejskiej. Po terenie budowy młodzież oprowadzili: Robert Nowak, Kierownik Kontraktu oraz  Robert Tomaszewski, Kierownik Budowy. Miło, że mogliśmy pokazać młodym kadrom kawałek świata budowlanego, nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce - powiedział po wizycie Robert Nowak. To dobrze, że wśród studentów są grupy, czy jednostki, które wykazują żywe zainteresowanie światem budownictwa – dodał Robert Tomaszewski.

Na koniec przedstawiliśmy studentom możliwości stażu w naszej firmie i praktyk wakacyjnych.

Mamy nadzieję, że Naszym Gościom wizyta podobała się równie mocno jak Nam.
Do zobaczenia z przyszłorocznej edycji Dnia Budowlańca!