Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Stawiamy na młodych!!

07 kwietnia 2015

Mostostal Warszawa chętnie angażuje się w projekty skierowane do uczniów szkół średnich i wyższych. Stąd nasza obecność na Budowlanych Targach Pracy organizowanych przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie, na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. W marcu zorganizowaliśmy także szkolenie dla uczniów Technikum Budowlanego z województwa podlaskiego.

Kolejna, V edycja Budowlanych Targów Pracy, odbyła się 25 marca br. Takie wydarzenie to świetna okazja dla studentów i absolwentów na zapoznanie się z ofertami praktyk, staży oraz pracy, a także wymaganiami, które przed potencjalnymi pracownikami stawiają przyszli pracodawcy – największe firmy budowlane z całej Polski.

Podczas tegorocznych Targów Pracy stoisko Mostostal Warszawa cieszyło się dużym zainteresowaniem. Najbardziej aktywni byli studenci Politechniki Warszawskiej, ale wśród odwiedzających znaleźli się też uczniowie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Wojskowej Akademii Technicznej, czy nawet Politechniki Śląskiej, którzy przyjechali do Warszawy specjalnie na to wydarzenie. Mostostal Warszawa na Targach reprezentowali: Agata Przybyszewska - Inżynier Budowy, Robert Tomaszewski – Kierownik Budowy i Justyna Wlazło – Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju Personalnego.

Targi Pracy to nie jedyna inicjatywa skierowana do uczniów, w którą angażuje się Mostostal Warszawa. 24 marca inżynierowie Działów Systemów Zarządzania oraz Badań i Rozwoju przeprowadzili szkolenie „Mostostal Warszawa S.A. Tradycja i Nowoczesność”, dla uczniów Technikum Budownictwa Zespołu Szkół im. ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie (województwo podlaskie). Szkolenie, które odbyło się w siedzibie naszej firmy poprowadzili: Jan Dymarski, Kierownik Działu Systemów Zarządzania i Lech Własak – Specjalista ds. Badań i Rozwoju Mostostal Warszawa.