Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Spotkaliśmy się na pikniku

09 czerwca 2009

Na terenie stołecznego stadionu Polonii 6 czerwca pracownicy Mostostalu Warszawa wraz z rodzinami spotkali się na corocznym pikniku firmowym. Tematem przewodnim imprezy była „Warszawa, wczoraj i dziś”.

Tegoroczny piknik poprzez swoje miejsce i oprawę artystyczną nawiązywał do warszawskiej tradycji i folkloru. Staraliśmy się choć w skromny sposób wpisać w obchody 20. rocznicy Odzyskania Wolności i Upadku Komunizmu w naszym kraju. W klimat dawnej Warszawy przeniósł nas Stasiek Wielanek, znawca folkloru miejskiego, lider Kapeli Warszawskiej, który wystąpił z zaprzyjaźnionym zespołem Tomka Krezymona. W tym roku nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Malowanie dłońmi syrenki warszawskiej, pokazy baniek mydlanych, park zabaw to tylko niektóre rozrywki, jakie Mostostal przygotował dla dzieci. Wiele emocji przysporzyły także konkursy sportowe z udziałem gwiazd sportu: wioślarzem Kajetanem Broniewskim, kolarzem Zenonem Jaskółą, czy koszykarzami Polonii 2011.

Nasz piknik był szczególny nie tylko przez wzgląd na swój warszawski charakter, ale też z uwagi na udział w nim pracowników z naszej Grupy Kapitałowej, którzy przyjechali z Wrocławia, Płocka, Opola, Krakowa, Kielc i Puław.

W tym roku, w części wieczornej, impreza była otwarta dla mieszkańców Warszawy. Patronat na wydarzeniem objął Urząd Dzielnicy Śródmieście.