Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Przedstawiciel GK Mostostal Warszawa we władzach PIKS

29 czerwca 2020

Krzysztof Rusiecki, prezes Mostostalu Kielce, spółki z Grupy Kapitałowej Mostostal Warszawa, powołany na stanowisko wiceprezesa Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych.

Polska Izba Konstrukcji Stalowych jest organizacją samorządu gospodarczego, zrzeszającą wytwórnie konstrukcji stalowych i przedsiębiorstwa montażowe, firmy współpracujące w zakresie produkcji i dystrybucji stali, aluminiowych systemów i lekkiej obudowy, technologii i materiałów złącznych i spawalniczych oraz dostaw i usług w dziedzinie ochrony przed korozją i bezpieczeństwa pożarowego, jednostki naukowe, badawcze, projektowe, specjalistyczne. Podstawowym celem działania Izby jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku branży konstrukcji stalowych.

Kliknij, żeby dowiedzieć się więcej o Polskiej Izbie Konstrukcji Stalowych

Mostostal Kielce wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Mostostal Warszawa. Grupa Kapitałowa Mostostal Warszawa skupia przedsiębiorstwa prowadzące szeroko zakrojoną działalność projektową i wykonawczą we wszystkich segmentach rynku, od budownictwa mieszkaniowego po specjalistyczne konstrukcje dla przemysłu ciężkiego. Trzon Grupy stanowią spółki Mostostal Warszawa SAMostostal Płock SAAMK KrakówMostostal Kielce SA, z bogatym doświadczeniem w sektorach oil[&]gas, energetyce i w ochronie środowiska, realizujące wspólną strategię rozwoju oferty produkcyjnej, handlowej i marketingowej.

Fot. Pixabay.com