Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Prezes Mostostal Warszawa w gronie Business Centre Club

22 marca 2017

Prezes Zarządu Mostostal Warszawa, Andrzej Goławski, został członkiem prestiżowego klubu przedsiębiorców Business Centre Club. Organizacja, która powstała w 1991 roku, gromadzi najbardziej wpływowych przedsiębiorców na polskim rynku. Kapituła Rady BCC zaprasza do swojego grona członków i firmy aktywnie działające w biznesie i mające wpływ na rozwój polskiej gospodarki.

Business Centre Club (BCC) to renomowana organizacja zrzeszająca przedsiębiorców i indywidualnych pracodawców ze wszystkich branż. Liczy 2000 członków z międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, firm telekomunikacyjnych, uczelni wyższych oraz koncernów wydawniczych.

Głównymi założeniami klubu BCC jest wsparcie interesów polskich przedsiębiorców, rozkwit gospodarki wolnorynkowej oraz udział w tworzeniu prawa. Członkowie organizacji aktywnie współpracują z komisją parlamentarną, rządem i Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej. W celu wsparcia firm osiągających najlepsze wyniki ekonomiczne i przyczyniających się do rozwoju kraju lub jego międzynarodowej renomy, BCC organizuje konkursy m.in. Lider Polskiego Biznesu i Ambasador Polskiej Gospodarki.

Członkostwo BBC daje firmom i swoim przedstawicielom wiele korzyści. Oprócz wsparcia podczas mediacji czy konfliktów z instytucjami państwowymi, klub organizuje cykle edukacyjne i szkolenia z różnych dziedzin, np. prawa czy ekonomii. Dodatkowo, Business Centre Club zapewnia porady i konsultacje w zakresie m.in. bezpieczeństwa biznesu czy finansowania inwestycji. Każdy członek BCC ma prawo do korzystania z wymienionych przywilejów oraz szeregu innych profitów, jak np. Międzynarodowa Legitymacja Członkostwa BCC. Karta ta uwiarygodnia posiadacza w oczach przedstawicieli władz i instytucji zagranicznych w przypadku próby nawiązywania kontaktów gospodarczych czy partnerskich.