Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Praktyka mile widziana

15 kwietnia 2011

Budowlane Targi Pracy - Twój pierwszy krok do sukcesu! nawoływał plakat zapraszający do uczestnictwa w wydarzeniu. Mostostal Warszawa w towarzystwie innych firm przedstawił wczoraj swoje oferty praktyk i pracy dla studentów oraz absolwentów szkół wyższych.

Przez cały dzień w gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej panował duży ruch. Wśród zainteresowanych targami znaleźli się studenci oraz absolwenci Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Frekwencja była tak duża, że przerosła oczekiwania zarówno organizatorów- Zarządu Koła Naukowego Zarządzania Projektami w Budownictwie PW, jak i wystawców. W sumie, swoje oferty przedstawiło 14 największych firm budowlanych w Polsce.
Stanowisko Mostostalu Warszawa cieszyło się dużym powodzeniem. Kolejka jaka ustawiła się do reprezentującej firmę Karoliny Lipińskiej z Biura Personalnego nie malała. Studenci pytali najczęściej o możliwość odbycia praktyk w wakacje oraz o pracę dla młodych inżynierów. Interesowało ich przede wszystkim budownictwo ogólne, drogowe oraz inżynieria środowiska.
Szacujemy, że udzieliliśmy odpowiedzi około 300 studentom z czego ponad 200 zastanawiało się nad odbyciem praktyk letnich w Mostostalu Warszawa.
Mamy nadzieję, że już wkrótce spotkamy się ze na jednym z naszych placów budów.
Życzymy powodzenia!