Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Pomogliśmy przy organizacji koncertu Eltona Johna

02 czerwca 2010

W niedzielny wieczór 30 maja, na warszawskim Stadionie Polonii Elton John zaprezentował 25 swoich największych utworów. Nasz Zakład Transportu, Sprzętu i Produkcji Pomocniczej udostępnił sprzęt i środki potrzebne do postawienia sceny dla artysty oraz wygrodzenia terenu.

Scena, na której wystąpił Elton John, jeden z gigantów współczesnej muzyki rozrywkowej, miała 17,5 metra głębokości i 20 metrów szerokości. Po obu jej stronach zainstalowano telebimy. W centralnym miejscu stał nieodłączny instrument artysty - fortepian, w kolorze czarnym.

"Witaj Polsko, witaj Warszawo, jestem zły z powodu pogody, ale obiecuję, że będziemy się świetnie bawić" – wykrzyczał do wiwatującej w deszczu publiczności piosenkarz. Choć pogoda okazała się mało przyjazna widownia bawiła się wyśmienicie, a kolorowe parasole i płaszcze przeciwdeszczowe ludzi tańczących pod sceną stanowiły dodatkowy element dekoracyjny. Na warszawskim koncercie organizowanym w ramach trasy koncertowej "Rocket Man Greatest Hits Tour" zjawiło się 10 tys. fanów.

Zakład Transportu, Sprzętu i Produkcji Pomocniczej Mostostal Warszawa SA, prowadzi usługi w zakresie wynajmu specjalistycznych środków transportu oraz oraz maszyn i urządzeń budowlanych. Realizuje również zlecenia na wykonanie różnego rodzaju konstrukcji stalowych.