Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Podglądaliśmy warszawskie fontanny

17 listopada 2010

Za nami Dzień Otwarty Multimedialnego Parku Fontann na warszawskim Podzamczu. Mimo niesprzyjającej aury mieszkańcy stolicy chętnie odwiedzili naszą budowę.

Podczas wypełnionego po brzegi programu Dnia Otwartego, który odbył się 13 listopada nie można było się nudzić. Warszawiacy skorzystali z niepowtarzalnej okazji obejrzenia maszynowni, porozmawiania o inwestycji z inwestorami i wykonawcami, jak i wysłuchania pełnej anegdot opowieści varsavianisty Jarosława Kaczorowskiego o warszawskich fontannach.

Punktem kulminacyjnym okazał się jednak przeprowadzony o zmroku multimedialny pokaz fontann - zwiastun tego co będziemy mogli oglądać regularnie od kwietnia 2011 r.

Multimedialny Park Fontann jest jednym z najnowocześniejszych w Europie. Technologia zastosowana w obiekcie pozwala na organizowanie widowisk „światło, woda, dźwięk” w zamkniętym obiegu wody. Tańczące w rytm muzyki strumienie wody z synchronizowanych i podświetlanych dysz o szerokim spektrum możliwości, razem z tworzonym z mgły ekranem wodnym służącym do wyświetlania projektów filmowych i laserowych dostarczają widzom niezapomnianych wrażeń.