Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Otwarcie biura Regionu Północnego

23 maja 2011

Na jeden dzień, piątek 20 maja, centrala firmy przeniosła się do Trójmiasta gdzie odbyło się oficjalne otwarcie biura Regionu Północnego połączone z prezentacją jego struktury oraz bieżących realizacji.

Region Północny, kierowany przez Dyrektora Eugeniusza Moczydłowskiego, zaistniał w strukturze Mostostalu Warszawa z końcem ubiegłego roku, a swoim działaniem obejmuje województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie oraz podlaskie. W jego skład wchodzą trzy odrębne jednostki: Oddział Gdańsk, Oddział Olsztyn oraz Oddział Infrastruktura. Biura Regionu Północnego znajdują się w Sopocie, w nowoczesnym biurowcu przy ul. Rzemieślniczej 17/19.

Aktualnie poprzez struktury Regionu realizowanych jest ponad 20 inwestycji zlokalizowanych na terenie północnej Polski, między innymi w Juracie, Gdyni, Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Mrągowie, Olecku, Rypinie czy Toruniu.
Więcej o realizacjach

Na oficjalne otwarcie biura do Trójmiasta przyjechali: Prezes Zarządu - Jarosław Popiołek, Wiceprezes - Andrzej Sitkiewicz oraz szefowie struktur regionalnych i dyrekcji branżowych firmy. Goście zwiedzili biuro i wysłuchali prezentacji dotyczącej organizacji oraz prac realizowanych w jednostce. Wieczorem w luźniejszej atmosferze nadmorskiej kawiarni, odbyło się spotkanie z pracownikami Regionu Północnego.