Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Osiedle Verdis po raz drugi!

29 stycznia 2014

Mostostal Warszawa zakończył budowę kolejnego etapu osiedla mieszkaniowego VERDIS w Warszawie.

Mostostal Warszawa zrealizował dla Ronson Development Sp. z o.o. - Verdis Spółka Komandytowa dwa siedmiokondygnacyjne budynki mieszkalne D i E oraz wykonał roboty wykończeniowe w przynależących do nich garażach podziemnych (etap 1B).

W budynku D na 3650 m² powierzchni użytkowej znajduje się 47 mieszkań i 6 lokali usługowych, a na kondygnacji podziemnej 65 miejsc postojowych. Budynek E to 23 mieszkania na 1975 m² powierzchni użytkowej i 46 miejsc postojowych na dwóch kondygnacjach podziemnych.
Zakres kontraktu objął wykonanie mieszkań i lokali usługowych w standardzie developerskim oraz pozostałych części budynku w standardzie pod klucz. W ramach inwestycji wykonano przyłącza, węzeł cieplny, stację TRAFO, komplet instalacji wewnątrz budynku wraz z instalacją wentylacji strumieniowej oddymiania garażu oraz zagospodarowanie terenu z dojściami, dojazdami, zielenią i małą architekturą.

Wartość kontraktu wyniosła 16,9 mln zł brutto. Podpisanie umowy odbyło się w sierpniu 2012 r, a protokołu odbioru końcowego 10 stycznia br.

Etap 1B to kolejny etap inwestycji przy ul. Sowińskiego w Warszawie. Mostostal Warszawa odpowiadał również za budowę budynków: A, B, C wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz doprowadzenie stanu surowego do poziomu "0" budynków: D i E w ramach etapu 1A.