Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Nowe kontrakty Grupy Kapitałowej

06 stycznia 2009

Jeszcze przed nowym rokiem dwie spółki z Grupy Mostostal Warszawa pozyskały zlecenia o łącznej wartości nieco ponad 50 mln złotych.

Stołeczny Mostostal 17 grudnia zawarł umowę z Reinhold Polska Project 4 Sp. z o.o. na rozbudowę kompleksu biurowego Silesia Atrium w Katowicach. Realizacją inwestycji zajmie się krakowski oddział spółki. Centrum Silesia tworzą dwa biurowce. W jednym z obiektów Mostostal dobuduje dwie nowe kondygnacje, natomiast w drugim wykona roboty murowe oraz prace wykończeniowe i instalacyjne. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 43 mln złotych netto.

Drugi kontrakt na zlecenie Invest Park Development Sp. z o.o. zrealizuje wrocławski Wrobis. Umowa podpisana została 22 grudnia. Jej zakres obejmuje budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z częścią socjalno-administracyjną w Świdnicy. Obiekt o powierzchni 5001 m² wykonany zostanie w konstrukcji stalowej z lekkimi ścianami osłonowymi i lekkim dachem. Podzielony zostanie na część produkcyjną, w której zamontowane będą maszyny i urządzenia do wyrobu siatki polietylenowej oraz magazynową, gdzie znajdować się będą surowce i gotowe wyroby. Za wykonane prace Wrobis otrzyma wynagrodzenie w wysokości blisko 7,5 mln złotych netto.