Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

MPodcast: innowacje i elektromobilność w Obszarze Zachodnim

19 września 2023

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z Marcinem Sierpowskim, Dyrektorem Obszaru Zachodniego. Marcin opowiedział m.in. innowacjach wprowadzanych na budowach Mostostalu Warszawa, w tym o elektromobilności.

W dzisiejszych czasach przemysł budowlany przechodzi nieustanny proces ewolucji i dostosowuje się do nowych technologii oraz ekologicznych wyzwań. Firmy budowlane muszą być gotowe na coraz większe wymagania, zarówno w kontekście nowoczesności, jak i zrównoważonego rozwoju. Z dzisiejszego odcinka MPodcastu dowiecie się, co wyróżnia Mostostal Warszawa na tle innych firm budowlanych, jak Mostostal Warszawa budując nowoczesny projekty dba o środowisko naturalne oraz czy samochody elektryczne sprawdzają się w branży budowlanej. 

Do drugiej części rozmowy zaprosiliśmy również Engelberta Kasperczyka, Kierownika Kontraktu, który wykorzystuje na budowie pojazdy elektryczne.

Dziękujemy, że byliście z nami w dzisiejszym odcinku MPodcastu. Nie zapomnijcie zasubskrybować nasz kanał, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami w różnych dziedzinach przemysłu. Do usłyszenia w następnym odcinku.

Zapraszamy do odsłuchania:
Spotify