Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa zrealizuje kolejny budynek mieszkalny na warszawskim Wilanowie

28 października 2019

28 października br. Mostostal Warszawa SA i Acciona Nieruchomości Wilanów Sp. z o.o. zawarły umowę na budowę obiektu mieszkalnego na warszawskim Wilanowie. Wartość umowy przekracza 60 mln zł brutto.

- Budynek mieszkalny na warszawskim Wilanowie to kolejna inwestycja, po obiektach przy ul. Abp. J. Teodorowicza, którą zrealizujemy dla Acciony Nieruchomości Wilanów - mówi Maciej Sasak, Dyrektor Obszaru Wschodniego w Mostostalu Warszawa. - To, że Kontrahenci wracają do Mostostalu Warszawa z kolejnymi zleceniami, jest dowodem na najwyższą jakość naszej pracy. Cieszymy się z tego zaufania, na które zasłużyliśmy dzięki doświadczonej kadrze najlepszych inżynierów.

O inwestycji

Budynek, który zrealizuje Mostostal Warszawa, będzie miał pięć kondygnacji nadziemnych mieszkalnych oraz jedną kondygnację podziemną, w której będzie się mieścił parking podziemny oraz pomieszczenia techniczne i wydzielone komórki. W budynku zlokalizowano w sumie sto szesnaście mieszkań, dziesięć powierzchni usługowych i garaż podziemny na sto osiemdziesiąt osiem miejsc parkingowych, dostępnych z klatek schodowych i wind. Wybudowane zostaną również cztery pomieszczenia rowerowni oraz trzy pomieszczenia wózkowni jako wydzielone pomieszczenia na parterze oraz pomieszczenia komórek lokatorskich.

Obiekt, którego dotyczy umowa, będzie kolejną inwestycją, którą Mostostal Warszawa zrealizuje dla Acciona Nieruchomości Wilanów Sp. z o.o. Kliknij, żeby przeczytać o realizowanym obecnie budynku mieszkalnym przy ul. Abp J. Teodorowicza.

Szczegóły kontraktu
Wartość umowy: 60,17 mln zł brutto
Termin realizacji: do 29 października 2021 r.
Okres gwarancji: 72 miesiące