Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa zdobywcą medalu

19 maja 2006

Mostostal Warszawa zdobywcą medalu na XII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA

Mostostal Warszawa zdobywcą medalu na XII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA - 17-19 maja 2006

Cztery spółki grupy - Mostostale z Warszawy, Puław, Płocka oraz Kielc, wystąpiły pod wspólnym szyldem na XII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które odbyły się w dniach 17-19 maja w Kielcach. W tym roku, w tej jednej z największych i renomowanych imprez branżowych w Europie, wzięło udział 630 wystawców z 21 krajów. Swoją ofertę przedstawiły czołowe firmy związane z budownictwem dróg i obiektów mostowych, inżynierią ruchu oraz bezpieczeństwem drogowym. Równolegle do wystawy odbyła się konferencja "EKO-MOST 2006" oraz liczne seminaria i prezentacje tematyczne.

Na wspólnym stoisku, spółki Grupy Mostostal Warszawa, zaprezentowały swój wkład w tworzenie infrastruktury drogowej w Polsce, obejmujący budowę i modernizację wielu kilometrów dróg krajowych oraz licznych obiektów mostowych. Ekspozycję uzupełniało przedstawienie inwestycji infrastrukturalnych realizowanych przez budowlany oddział głównego udziałowca Mostostalu, hiszpańską spółkę Acciona Infraestructuras. Firmowe stoisko było miejscem wielu owocnych spotkań i rozmów handlowych.

Jury konkursu towarzyszącego wystawie przyznało naszej firmie Medal Targów Kielce za najlepszą aranżację stoiska targowego.