Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa wybuduje kolejny akademik sieci BaseCamp

21 lutego 2020

20 lutego br. Mostostal Warszawa zawarł z ST Katowice Krasińskiego Sp. z o.o. umowę na budowę akademika BaseCamp Katowice. Wartość umowy wynosi 102,7 mln zł netto.

- BaseCamp powierzył Mostostalowi Warszawa zrealizowanie kolejnej prestiżowej inwestycji. To, że Klienci wracają do naszej firmy z jeszcze większymi zadaniami, jest dowodem na najwyższą jakość naszej pracy - mówi Marcin Sierpowski, Dyrektor Obszaru Zachodniego w Mostostalu Warszawa. - Inwestycję będziemy realizowali w Katowicach, mieście, z którym czujemy się związani ze względu na szereg kluczowych dla miasta obiektów, które budowaliśmy lub modernizowaliśmy na przestrzeni ponad siedmiu dekad naszej działalności.

Inwestycja, którą zrealizuje Mostostal Warszawa, to prywatny dom studencki sieci Basecamp. Obiekt będzie miał 34 tys. mkw. powierzchni. W budynku zaplanowano ponad 700 pokoi, a także podziemny parking i punkty usługowe. Sercem kompleksu będzie natomiast atrakcyjnie zaaranżowana i multifunkcjonalna przestrzeń wspólna, otwarta na zielony dziedziniec.

Obecnie Mostostal Warszawa realizuje również drugą inwestycję sieci BaseCamp - dom studencki w Łodzi.

Szczegóły kontraktu
Wartość umowy: 102,7 mln zł netto.
Termin realizacji: 18 miesięcy i 27 dni.

Na zdjęciu (od lewej): Marcin Sierpowski, Dyrektor Obszaru Zachodniego w Mostostal Warszawa SA i Krzysztof Czarnecki, Członek Zarządu ST Katowice Krasińskiego Sp. z o.o. Fot. MW.