Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa wspiera akcję Lądówkowy Mikołaj 2015

21 grudnia 2015

Magia tegorocznych Świąt już jest z nami! Mostostal Warszawa zaangażował się w akcję charytatywną Lądówkowy Mikołaj 2015 organizowaną przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie. Wspólnie ze studentami wywołujemy uśmiech. Dzięki inicjatywie z prezentów pod choinkę będą się cieszyć dzieci z domów dziecka.    

Już po raz piąty studenci Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej zorganizowali akcję Lądówkowy Mikołaj. Wielki finał akcji – licytacja przedmiotów ofiarownaych przez firmy partnerskie – miał miejsce 16 grudnia w Domu Studenckim Riviera. Wśród firm, które wsparły inicjatywę nie zabrakło Mostostalu Warszawa. 

Ten dzień upłynął nie tylko na rozdawaniu nagród. Aukcji towarzyszyła wystawa prac dzieci. Na gości czekały domowe pyszności, zapachem kusiły świąteczne pierniki, a czas umilało wydziałowe karaoke. Akcję rozpoczęła świąteczna loteria fantowa. Los kosztował jedynie 10 zł, a nagrodami gwarantowanymi były, m.in.: vouchery, bilety do teatrów czy bony zniżkowe. Środki zebrane z loterii, zbiórki pieniędzy oraz z licytacji dały łączną, rekordową, kwotę 9540 zł! Za zebrane fundusze studenci zakupią prezenty pod choinkę. Lądówkowy Mikołaj obdaruje w tym roku dzieci z domów dziecka we Fromborku i Dębicy.

Za zaangażowanie, wysiłek włożony w organizację, a przede wszystkim za bezinteresowną pomoc Lądówkowym Mikołajom należy się medal. Życzenia ciepłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia ślemy do organizatorów i do wszystkich uczestników świątecznej licytacji. Jak szczególny to czas w roku, przypominają nam właśnie takie szlachetne inicjatywy. Dziękujemy!