Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa na Targach Pracy - Inwestujemy w młode talenty

08 marca 2016

Mostostal Warszawa to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w branży budowlanej. Dysponujemy ogromem wiedzy inżynierskiej, świetnie wykwalifikowaną kadrą, a paletą naszych realizacji można namalować całą Polskę. Naszą ofertę kierujemy również do przyszłych inżynierów, których z chęcią powitamy w naszym zespole. Zapraszamy na studenckie targi pracy z udziałem Mostostalu Warszawa!

Jeśli jesteś studentem, zacząłeś planować ścieżkę zawodową i swoją przyszłość wiążesz z branżą budowlaną, nie może Cię zabraknąć na targach pracy z udziałem Mostostalu Warszawa. Nasza firma od lat uczestniczy w tego rodzaju wydarzeniach na terenie całej Polski. Ważnym elementem strategii Mostostalu Warszawa jest rozwój młodych talentów i kształcenie przyszłych inżynierów, a w realizacji tej misji równie istotną rolę co wiedza i praktyka odgrywa budowanie relacji. Na budowaniu znamy się najlepiej, dlatego można nam w pełni zaufać.

Często angażujemy się w studenckie inicjatywy, rozwijamy współpracę z uczelniami wyższymi na polu naukowo-badawczym, a także działamy na rzecz podniesienia poziomu kształcenia przyszłych inżynierów, aktywnie włączając się w proces edukacyjny. Wizytówką Mostostalu Warszawa są zrealizowane inwestycje. Podczas wykładów otwartych organizowanych na uczelniach technicznych możecie o nich usłyszeć od naszych kolegów, bezpośrednio zaangażowanych w proces budowlany. Być może mieliśmy już okazję być wtedy razem!

Mamy jednak świadomość tego, że teoria nic nie znaczy, jeśli nie idzie w parze z praktycznymi umiejętnościami, dlatego oferujemy Wam udział w praktykach na terenie całej Polski. Praca na budowie pod okiem profesjonalistów stwarza możliwość wykorzystania wiedzy akademickiej w praktyce, nabycia nowych umiejętności, zgłębienia tajników wiedzy inżynierskiej, a także zapoznania się z całym procesem budowlanym i technologiami wykorzystywanymi na budowie.

Specjalnie dla Was tworzymy więc żywą, interaktywną platformę współpracy, która pomaga Wam lepiej nas poznać, dowiedzieć się więcej o naszej pracy, organizacji, strategii i historii naszej firmy, czy zrealizowanych projektach. My też chcemy poznać Was jak najlepiej i pomóc Wam w budowaniu inżynierskiej kariery.

Uczelniane targi pracy są niepowtarzalną szansą na bezpośredni kontakt z nami i mogą się okazać obiecującym wstępem do dalszej współpracy. Cenimy wiedzę, doświadczenie, profesjonalizm oraz zapał do pracy. Chcemy rozbudzać inżynieryjną wyobraźnię i napędzać młode umysły do działania. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Mostostal Warszawa zaczyna „poławianie” talentów! Być może to Ty znajdziesz się w szeregach naszej kadry!