Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa Kreatorem Budownictwa 2014

15 grudnia 2014

Miło nam poinformować, że firma Mostostal Warszawa została uhonorowana nagrodą Kreator Budownictwa 2014. Nagroda Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa jest przyznawana firmom i osobom, których działalność przyczynia się do rozwoju budownictwa w Polsce. Mostostal Warszawa został uhonorowany w dwóch kategoriach - wyróżnienie Kreator Budownictwa w kategorii osoba otrzymał Jose Angel Andres Lopez, Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji i Mostostal Warszawa SA jako firma - za całokształt prowadzonej działalności.

Certyfikaty „Kreatora Budownictwa" są przyznawane od 2012 roku za szczególne osiągnięcia w branży budowlanej. Podczas tegorocznej edycji zostały nagrodzone firmy i ich przedstawiciele m.in. za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych kreujących rynek budowlany w Polsce.
„Potrafimy z Polski zrobić piękny kraj, a „Kreator Budownictwa" ma za zadanie inspirować niezależnie od branży” – powiedział przewodniczący Rady Nadzorczej wydawnictwa PIIB prof. Zbigniew Grabowski, otwierając piątkową galę rozdania nagród.

W tym roku tytułem „Kreatora Budownictwa" nagrodzono 19 firm. Wyróżnione firmy uczestniczą w różnych etapach przygotowania inwestycji, od badań i doradztwa przez projektowanie, produkcję i dystrybucję po wykonawstwo obiektów.

W konkursie docenione zostało również Centrum Kulturalno-Kongresowe na Jordankach w Toruniu, które zostało opisane w katalogu „Kreator Budownictwa 2014” jako jedna z bardziej interesujących inwestycji powstających w 2014 roku.

Zachęcamy Państwa również do przeczytania elektronicznej wersji wywiadu z Jose Angelem Andres Lopez, który ukazał się na łamach okolicznościowego wydawnictwa „Kreatorzy Budownictwa 2014”
i prezentacji Centrum Kulturalno-Kongresowego na Jordankach w Toruniu.

http://www.kreatorzybudownictwa.pl/pl/laureaci-osoby-2014/211-jose-lopez-wiceprezes-zarzadu-produkcji-mostostal
http://www.kreatorzybudownictwa.pl/pl/laureaci-firmy-2014/212-mostostal-jordanki-2014