Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal Warszawa dla sportu

03 lipca 2010

Mostostal Warszawa został sponsorem strategicznym AZS Politechnika Warszawska.

- To dla nas wyjątkowy dzień, dlatego też jesteśmy w tak wyjątkowym miejscu jak Sala Senatu. To tutaj zapadają najważniejsze dla uczelni decyzje i tutaj rozstrzygnie się najważniejsza sprawa dla naszego klubu – tak przywitał gości w miniony czwartek rektor Politechniki Warszawskiej - prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kurnik.


Trzy firmy zostały sponsorami strategicznymi zespołu siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej, występującego w Plus Lidze: Mostostal Warszawa, Imtech oraz Neckermann.
Umowa, którą podpisała nasza firma jest jednak wyjątkowa, ponieważ wspiera całość Projektu AZS Politechnika Warszawska. Projekt ten zakłada grę czterech zespołów akademickich w najwyższych ligach w ciągu trzech sezonów. Zespoły te to siatkarze, którzy już grają w ekstraklasie, ale również pierwszoligowi koszykarze i piłkarze ręczni oraz drugoligowe siatkarki.


Po uroczystym podpisaniu umów symbolicznie przyjęto nowych partnerów do drużyny, wręczając im pamiątkowe koszulki z numerem 1. Otrzymali je: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kurnik, rektor Politechniki Warszawskiej, Jarosław Popiołek - prezes Mostostal Warszawa S.A., Krzysztof Piątek - prezes Neckermann Polska, Thorsten Klee i Jacek Andrzejewski - dyrektorzy i członkowie zarządu Imtech Polska Sp. z.o.o. oraz Robert Nowak - dyrektor ds. relacji zewnętrznych i PR Imtech Polska Sp. z.o.o.

Na koniec konferencji połączono się telemostem ze Zbigniewem Bartmanem – nowym graczem AZS-u. Utalentowany zawodnik nie mógł być obecny na uroczystości, ponieważ przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej. W jego imieniu koszulkę z numerem 9 odebrał ojciec - Leon Bartman.

- Mamy sponsorów, mamy świetnego gracza, wokół którego budowana jest drużyna - nowy sezon zapowiada się niezmiernie ciekawie. Podobnie jak kibice, nie mogę się już go doczekać - podsumowała spotkanie prezes AZS Politechnika Warszawska Jolanta Dolecka.