Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal okiem ucznia

01 kwietnia 2010

Mostostal Warszawa gościł wczoraj 17-u uczniów Technikum Budowlanego Nr 1 im. Zdzisława Mączyńskiego w Warszawie. Było to kolejne z cyklu spotkań organizowanych, przy współpracy z Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa, w ramach stołecznego projektu „Zawody budowlane na rynku pracy” .

Wizyta wychowanków III klasy pierwszego Technikum Budowlanego w biurze przy ul. Konstruktorskiej rozpoczęła się przedstawieniem naszej firmy. Półtoragodzinny wykład poprowadził Jan Dymarski. Dyrektor Biura Systemów Zarządzania omówił m.in. najciekawsze inwestycje spółki oraz jej działalność na rzecz rozwoju innowacyjnych technologii w budownictwie.
Następnie uczniowie pojechali na budowę trasy ekspresowej S8 – Konotopa. Tam, nasi goście mieli okazję nie tylko obejrzeć multimedialną prezentację budowy - od początku realizacji, ale również przyjrzeć się jej z bliska w towarzystwie Jacka Gawlaka - Kierownika Biura Technicznego.

Projekt „Zawody budowlane na rynku pracy” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu operacyjnego Kapitał Ludzki.