Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Mostostal dla europejskiego projektu FEPIC

20 października 2009

Politechnika Warszawska zaprosiła Mostostal Warszawa do udziału w panelu dyskusyjnym zorganizowanym w ramach europejskiego projektu FEPIC - Female Engineers Pushing Innovations in Companies, którego uczelnia jest jednym z partnerów.

W dyskusji, która odbyła się 19 października w Gmachu Głównym uczelni, z naszej firmy wzięła udział Agnieszka Wrocławska, kierownik działu ofertowania w Pionie Budownictwa Inżynierskiego. Projekt, który Politechnika realizuje wspólnie z partnerami z Estonii, Niemiec, Węgier, Włoch, Malty, Szwecji i Wielkiej Brytanii ma na celu stworzenie e-learningowego narzędzia szkoleniowego, które podniesie kompetencje w zakresie kreatywności i innowacyjności oraz zdolności przywódczych z perspektywy płci.

Do rozmowy zaproszone zostały panie zajmujące w swoich firmach kierownicze stanowiska. Ich zadaniem była ocena zaprezentowanej platformy internetowej, dzięki której w przyszłości zarówno studentki kierunków technicznych, ale też pracownicy firm będą mieli możliwość rozwijać swoją kreatywność i zdolności przywódcze.