Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Kontrakt w Jastarni

16 sierpnia 2010

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, powierzyło nam budowę pawilonu konferencyjno-wypoczynkowego ośrodka „Muza” w Juracie. Wartość inwestycji to 15,9 mln zł brutto.

Umowę na realizację kontraktu zawarliśmy wspólnie z naszymi partnerami: Accioną Infraestructuras i Chemobudową – Kraków, 10 sierpnia.
W ośrodku wypoczynkowym „Muza” docelowo zlokalizowane będą trzy budynki: dwa („A” i „C”) o funkcji hotelowej ,rekreacyjnej i szkoleniowej oraz budynek „B” o funkcji gastronomicznej. Obiekty połączą łączniki przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Konsorcjum, którego jesteśmy liderem wybuduje budynek „A” konferencyjno-wypoczynkowy usytuowany w miejscu po wyburzonym budynku hotelowym z powiększeniem go w kierunku południowo-zachodnim, wraz z nowym zagospodarowaniem terenu i sieciami infrastruktury technicznej. Wewnątrz znajdzie się miejsce na 45 pokoi i basen o wymiarach 7,5 x 12 m.
Zakres naszych robót obejmie również: zabezpieczenia przeciwpożarowe, parking na 61 miejsc, chodniki z czerwonej kostki brukowej oraz inwentaryzację istniejącej zieleni. Inwestycję skończymy za 17 miesięcy.
Budowę poprowadzi Oddział Gdański.