Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Jesteśmy energooszczędni!

21 grudnia 2011

Mostostal Warszawa przyłączył się do konkursu Polskie Trofeum Energetyczne. Każdego dnia pracownicy siedziby głównej naszej firmy wpływają na zużycie energii w budynku.

Widoczne na wszystkich piętrach plakaty, broszury informacyjne, umieszczone tuż obok urządzeń elektrycznych instrukcje, ogólnodostępne prezentacje oraz cyklicznie rozsyłane maile na każdym kroku przypominają naszym pracownikom o tym, w jaki sposób rozsądnie gospodarować energią.

Energooszczędne zasady postępowania przygotowane zostały z myślą o uzyskaniu jak największych oszczędności energii w środowisku biurowym, ale z powodzeniem można je przenieść na grunt domowy.

Biurowiec Mostostalu Warszawa przy ul. Konstruktorskiej A uczestniczy w Polskim Trofeum Energetycznym od początku września. Konkurs jest częścią kampanii promocyjno-informacyjnej Energooszczędne biuro, dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

Zwycięzcy wyłonieni zostaną w połowie września przyszłego roku. Główne nagrody o łącznej wartości 10 tys. zł przyznane zostaną w dwóch kategoriach: Największy procent zaoszczędzonej energii oraz Najlepsza kampania promocyjna motywująca pracowników do oszczędzania energii.