Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Jastrzębska galeria nagrodzona!

24 lutego 2011

„Galeria Jastrzębie” została uznana za najlepsze małe centrum handlowe 2010 roku w prestiżowym konkursie EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards.

Uroczysta gala, podczas której pierwszy duży pasaż handlowo-usługowy Jastrzębia Zdroju otrzymał wyróżnienie odbyła się 10 lutego br. W konkursie uczestniczyli przedsiębiorcy z Europy Centralnej i Wschodniej. Nagrodzone firmy miały największy wpływ na rynek nieruchomości użytkowych w swoim regionie.

Jastrzębska galeria o wymiarach 115,6 /43,83 m i wysokości 16,1 m ulokowana jest w centrum miasta. Składa się z pięciu kondygnacji oraz wyróżnia elegancką elewacją, wykonaną z elementów ceramicznych i paneli imitujących drewno oraz aluminium. Charakteru dodają jej kamienne fontanny oraz dobrze zagospodarowany i ciekawie oświetlony plac.
Na kondygnacjach -2 i -1 znajdują się parkingi a parter, I i II piętro pełnią funkcje handlowo-usługowe. Obiekt mieści około 80 sklepów i punktów usługowych.

Budowa galerii trwała około 1,5 roku a za jej realizację odpowiadał Region Południowy - Oddział Katowice Mostostalu Warszawa.