Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Inżynierowie Mostostalu Warszawa uczyli przedszkolaków bezpiecznego poruszania się po drodze

23 maja 2019

13 maja br. pracownicy budowy DK73 (obwodnica Morawicy) zorganizowali w "Kolorowym Przedszkolu" w Bilczy spektakl "Drogowe łamigłówki". Celem spektaklu było przekazanie najmłodszym wiedzy nt. bezpiecznego poruszania się po drodze oraz w obrębie budowy.

Spektakl zorganizowany przez Mostostal Warszawa miał na celu budowanie świadomości nie tylko wśród pracowników budowy realizujących zadanie, ale przede wszystkim wśród najmłodszych uczestników ruchu pieszego, zaszczepiając w nich dobre wzorce od najmłodszych lat.  W przedstawieniu dla ok. 200 dzieci wzięli udział Pracownicy Mostostalu: Tomasz Adamczyk – Kierownik Kontraktu, Norbert Kokosza – Kierownik Budowy i Marcin Gliwa – Specjalista ds. BHP.

- Nasza obecność w przedszkolu w Bilczy nie jest przypadkowa. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i dlatego chcemy "dołożyć cegiełkę" do zapewnienia bezpieczeństwa najmłodszym członkom społeczności w miejscowościach, w których prowadzimy prace - mówi Jacek Szymanek, Członek Zarządu Mostostalu Warszawa. - Cieszę się z inicjatywy naszych Pracowników i dziękuję za realizowanie tak rozumianego zaangażowania społecznego naszej firmy.

Kliknij, żeby przeczytać więcej o budowie DK73 Kielce-Brzeziny/Morawica