Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Inwestujemy w talenty - Mostostal Warszawa na targach pracy

28 lutego 2017

Wiążesz swoją przyszłość z branżą budowlaną? Masz ochotę dowiedzieć się więcej o Mostostalu Warszawa i o tym, jak szkolić się u najlepszych? Chcesz poznać od podszewki przebieg procesu inwestycyjnego od strony generalnego wykonawcy? Znajdź nasze stoisko na targach pracy w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

Wiemy, jak ważne jest zdobywanie umiejętności w praktyce pod okiem profesjonalistów, dlatego po raz kolejny zapraszamy studentów uczelni technicznych, przede wszystkim takich kierunków jak budownictwo, inżynieria środowiska, architektura i elektrotechnika do spotkania z Mostostalem Warszawa na targach pracy. Nasza firma od lat uczestniczy w tego rodzaju wydarzeniach na terenie całej Polski.

Jesteśmy otwarci na młode talenty, dlatego staramy się wykorzystać każdą okazję do kontaktu ze studentami. Angażujemy się w akademickie inicjatywy. Rozwijamy również naukowo-badawczą współpracę z uczelniami, działamy na rzecz podniesienia poziomu kształcenia przyszłych inżynierów, aktywnie włączając się w proces edukacyjny. Stwarzamy też możliwości rozwoju, ponieważ kształtowanie przyszłych inżynierów to jeden z ważnych elementów strategii naszej firmy.

Zdobytą na studiach wiedzę teoretyczną warto wzbogacić o praktyczne umiejętności. Dlatego oferujemy studentom udział w praktykach na naszych budowach w całym kraju oraz zapewniamy możliwość odbycia płatnych staży w działach ofertowania. Praca pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry pozwoli młodym inżynierom rozwinąć skrzydła, nabyć nowe umiejętności zawodowe, jak i zapoznać się z całym procesem inwestycyjno-budowlanym od strony generalnego wykonawcy.

O szczegóły współpracy dopytaj nas na targach, informacji udzielą Ci przedstawiciele naszego Działu Personalnego. Odwiedź nasze stoisko, poznaj też fachowców Mostostalu Warszawa, dowiedz się z pierwszej ręki, jak to jest pracować w spółce o długoletniej tradycji i innowacyjnym potencjale. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą. 

 

Gdzie i kiedy będziemy mogli się zobaczyć:

Data Miasto Uczelnia
28.03.2017 Poznań Politechnika Poznańska
05.04.2017 Warszawa Politechnika Warszawska,Wydział Inżynierii Lądowej
05.04.2017 Gdańsk Politechnika Gdańska
08.05.2017 Kraków Akademia Górniczo-Hutnicza
11.05.2017 Warszawa Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego