Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Grupa na Targach Autostrada - Polska 2009

15 maja 2009

Grupa Mostostal Warszawa zaprezentowała swoją ofertę oraz drogowe portfolio na międzynarodowych Targach Autostrada – Polska w Kielcach. Impreza odbyła się w dniach 12-15 maja.

Na zjeździe drogowców grupę reprezentowały Mostostale: z Warszawy, Kielc i Puław oraz jej partner strategiczny – Acciona Infraestructuras. Nasze stoisko w pierwszym dniu targów odwiedził Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury. Poza tym przedstawiciele odpowiedzialni w naszych spółkach za inwestycje z zakresu infrastruktury drogowej mieli okazję zaprosić na nie inwestorów, partnerów biznesowych i firmy konkurencyjne.

W tegorocznej, piętnastej edycji imprezy wzięło udział blisko 800 wystawców z 25 państw. W Polsce segment inwestycji infrastrukturalnych, pomimo trudnej koniunktury gospodarczej ma się bardzo dobrze, co można było zaobserwować w Kielcach. Targi Autostrada cieszą się coraz większym zainteresowaniem, w wzwiązku z tym ich Zarząd zdecydował się wydłużyć je z 3 do 4 dni oraz zwiększyć liczbę hal wystawienniczych z 4 do 6.