Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Eksperci Mostostal Warszawa zapraszają na Dzień Młodego Inżyniera!

10 maja 2017

16 maja (wtorek) w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się inauguracyjna sesja warsztatów Dnia Młodego Inżyniera w ramach programu Builder For The Young Engineers (B4YE). Warto odwiedzić Mostostal Warszawa podczas DMI. Eksperci Mostostal Warszawa będą czekać na studentów zarówno na stoisku konsultacyjnym, jaki i w auli wykładowej. Przed nami cały dzień wrażeń, który przypieczętuje solidna dawka wiedzy i garść porad od najlepszych specjalistów w branży.

Z myślą o młodym pokoleniu

Mostostal Warszawa partneruje programowi społecznemu skierowanemu do pokolenia młodych inżynierów. Wspólnie z największymi przedstawicielami branży budowlanej chcemy dać szansę studentom na zapoznanie się z branżą budowlaną od strony pracodawcy, i nabycia wiedzy prosto od doświadczonej kadry z wieloletnią praktyką. Swoją wiedzą i autorytetem wspieramy ten program jako firma. W ten sposób stwarzamy studentom szanse rozwojowe i nowe możliwości na zdobycie cennego praktycznego doświadczenia. To również okazja dla młodych inżynierów na to by błysnąć wiedzą i zaprezentować się przyszłym pracodawcom np. w ramach organizowanych konkursów technicznych.

Oko w oko z ekspertami

Dzień Młodego Inżyniera zaplanowany na 16 maja br. w warszawskich Złotych Tarasach zainauguruje cykl spotkań, które będą organizowane w ramach programu Builder For The Young Engineers (łącznie odbędą się cztery takie warsztaty w cyklu rocznym).  Podczas Dnia Młodego Inżyniera przewidziane są wykłady, warsztaty, case studies, quizy i konsultacje z przedstawicielami partnerów akcji. Na stoisku konsultacyjnym Mostostal Warszawa uczestnicy DMI będą mogli postawić w ogniu pytań kilku inżynierów naszej firmy. Do dyspozycji studentów będą również przedstawiciele Działu Personalnego, którzy udzielą niezbędnych informacji na temat możliwości odbycia staży, czy zatrudnienia w firmie.