Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Budowy Roku 2012

04 lipca 2013

Stacja Kraków Główny, blok operacyjny w Samodzielnym Szpitalu Klinicznym w Lublinie Internat Sportowy w Zakopanem to kolejne inwestycje, które znalazły uznanie w prestiżowym konkursie „Budowa Roku 2012”.

Konkurs Budowa roku, organizowany corocznie przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego to jedno z najbardziej cenionych wydarzeń w branży budowlanej. Jego celem jest wyłonienie obiektów budowlanych z wyróżniającymi się wynikami realizacyjnymi.

Podczas tegorocznej - XXIII edycji,  do nagrodzonych inwestycji należały: 
- Przebudowa Stacji Kraków Główny wraz z robotami dotyczącymi organizacji węzła przesiadkowego pn. Zintegrowany System Transportu Zbiorowego w aglomeracji krakowskiej (nagroda III stopnia w kategorii Obiekty drogowo-kolejowe),
- Blok operacyjny w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie przy ul. Jaczewskiego 8 (nagroda II stopnia w kategorii Budynki służby zdrowia, opieki społecznej i socjalnej),
- Nadbudowa, rozbudowa i przebudowa Internatu Sportowego ZAKOPANE wraz z Infrastrukturą techniczną w Zakopanem (nagroda II stopnia w kategorii Budynki zakwaterowania turystycznego i rekreacyjnego).

Mostostal Warszawa nie po raz pierwszy został doceniony przez konkursowe jury. Tylko w zeszłym roku wyróżnionych zostało aż 6 naszych inwestycji.

Więcej:
Nie mieliśmy sobie równych!