Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

AZS Politechnika Warszawska rośnie w siłę!

14 lipca 2010

Sponsorowana przez Mostostal Warszawa drużyna siatkarzy poszerzyła swój skład o nowego środkowego. Został nim Marcin Nowak, najwyższy polski zawodnik.

W siedzibie AZS-u odbyło się spotkanie, podczas którego Marcin Nowak zawarł roczny kontrakt z „Inżynierami”. - Będę chciał udowodnić, że w dalszym ciągu jestem dobry zawodnikiem i potrafię jeszcze grać na środku na odpowiednim poziomie - zadeklarował. Dodał, że warunki stworzone w Warszawie pozwolą się włączyć do walki z najlepszymi drużynami w kraju.

W spotkaniu z dziennikarzami udział wziął również przyjmujący Zbigniew Bartman oraz młody i utalentowany libero Damian Wojtaszek. - W Warszawie budowany jest klub z prawdziwego zdarzenia. Powstaje tu marka, z której wszyscy będziemy dumni. Nadchodzi nowa jakość - ocenił Bartman, mistrz Europy z 2009 roku. - Cieszę się, że dano mi szansę i mogę zostać w Politechnice - powiedział Wojtaszek..
Po briefiengu wszyscy przenieśli się do sali sportowej, gdzie zawodnicy zaprezentowali się w strojach, w jakich na ligowe parkiety wybiegną już w październiku.