Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Autostrada 2008

19 maja 2008

Tradycją stał się już udział Mostostalu Warszawa w największym drogowym wydarzeniu, jakim są Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. W tym roku odbyły się one w dniach 14-16 maja i zgromadziły rekordową liczbę blisko 1000 wystawców.

W Kielcach spotkali się przedstawiciele największych firm drogowych. Mostostal Warszawa wystąpił na targach wraz ze swoim partnerem strategicznym Accioną Infrastruktura S.A. oraz spółkami z Grupy, Mostostalami: z Puław, Kielc, oraz Płocka. Stoisko firmy zdobiły zdjęcia inwestycji drogowych, które wyświetlane były na ekranach multimedialnych a jego kolorystyka nawiązywała do barw korporacyjnych. Ekspozycja Mostostalu i Acciony została nagrodzona przez Targi Kielce za swoją oryginalność i nowoczesny styl. Wyróżnienie odebrał Grzegorz Owczarski, Dyrektor ds. rozwoju infrastruktury w Mostostalu.
Otwarcia największych w Polsce i Europie Wschodniej targów sektora drogowego dokonał Cezary Grabarczyk, Minister Infrastruktury. Miał on również okazję odwiedzić stoisko Mostostalu Warszawa, gdzie przyjął go Grzegorz Owczarski. Panowie mieli okazję porozmawiać na temat budowy dróg w naszym kraju i problemów, jakie podczas ich realizacji napotykają wykonawcy.