Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Akt budowy w Jastrzębiu Zdroju

16 listopada 2010

Podpisaliśmy akt budowy Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu Zdroju.

Zorganizowane z okazji ukończenia pierwszego etapu prac spotkanie odbyło się 15 listopada. W uroczystym podpisaniu aktu budowy uczestniczył reprezentujący Inwestora Marian Janecki Prezydent Miasta Jastrzębie Zdrój oraz Jarosław Popiołek Prezes Mostostalu Warszawa SA, będącego liderem konsorcjum odpowiedzialnego za budowę.

W swoim przemówieniu Marian Janecki zaznaczył, że cieszy go fakt harmonijnej i szybkiej współpracy z wykonawcą, która istnieje od momentu zawarcia umowy.
Prezes Jarosław Popiołek dodał natomiast, że: realizowana inwestycja jest ważnym przedsięwzięciem z punktu widzenia firmy ponieważ stanowi udany przykład rozwoju regionalnego jak i pozwala nam się wykazać w zakresie obiektów sportowych.

Powstająca hala sportowa z 3 tys. miejsc siedzących na trybunach stałych zaspokoi potrzeby wielbicieli wszystkich sportów halowych. W obiekcie znajdą się pomieszczenia dla drużyn, sędziów i dziennikarzy oraz gabinety odnowy biologicznej. Na zewnątrz wybudowany zostanie parking na 130 samochodów.
Kontrakt wart 36,8 mln zł. zrealizujemy w kwietniu 2011 r.