Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Acciona Wilanów B8 z pozwoleniem na użytkowanie

25 sierpnia 2020

Osiedle B8 Nowy Wymiar Mieszkania w Miasteczku Wilanów uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Inwestycję realizował Mostostal Warszawa.

Umowa z Acciona Nieruchomości Wilanów sp. z o.o. została podpisana w listopadzie 2018 roku. - Budynek B8 to kolejny obiekt zrealizowany dla Acciony Nieruchomości Wilanów. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie przed terminem potwierdza naszą sprawność i wysoką jakość pracy. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za wkład, trud i pełne zaangażowanie w realizację inwestycji - mówi Piotr Sekuła, Kierownik Budowy.

Odbiory lokatorskie rozpoczną się jesienią bieżącego roku. - Jestem dumna, że pomimo nieoczekiwanej sytuacji epidemicznej ukończyliśmy budowę inwestycji z ponad 2-miesięcznym wyprzedzeniem - mówi Katarzyna Unold, dyrektor zarządzająca Acciona Nieruchomości.

Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Wilanowie przy ul. abp J. Teodorowicza w rejonie Al. Rzeczypospolitej na tzw. tarasie praskim. Acciona Wilanów B8 składa się ze 130 dużych i doświetlonych mieszkań o powierzchniach od 30 do 139 metrów kwadratowych. Cały projekt posiada pięć kondygnacji naziemnych, jedną podziemną i parter. Mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie, przestronne i wypełnione zielenią patio oraz plac zabaw. Okolica inwestycji obfituje w liczne restauracje i kawiarnie, sklepy spożywcze, siłownie oraz rozmaite punkty usługowe. W pobliżu zlokalizowane są również szkoły, przedszkola i żłobki.