Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.
Poland Best Employers 2022-2024

Specjalista ds. Koordynacji Zakupów

Warszawa woj. Mazowieckie
Zakres zadań
  • koordynowanie zakupów realizowanych na projektach (analiza planu zakupów, analiza zamówień, współudział i wsparcie w pozyskaniu podwykonawców /dostawców),
  • analiza planu zakupów, analiza zamówień, przyjmowanie i weryfikowanie zapotrzebowania na zakup materiałów i usług,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert i ich analizowanie,
  • negocjowanie warunków handlowych zakupu materiałów i usług,
  • analiza rynku, poszukiwanie podwykonawców/dostawców, ocena pre-kwalifikacyjna podwykonawców/dostawców, analiza procesu,
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie wyższe, preferowane budowlane,
  • doświadczenie w branży budowlanej, mile widziane na analogicznym stanowisku,
  • znajomość rynku dostawców usług i materiałów budowlanych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • dobra znajomość obsługi MS Excel,
  • mile widziana znajomość oprogramowania SAP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wiedza z zakresu technik i narzędzi negocjacyjnych,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • proaktywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022 i 2023,
  • proces wdrożenia do firmy zainaugurowany przez dzień adaptacyjny w centrali w Warszawie,
  • formę zatrudnienia: kolejno okres próbny, umowę na czas określony, umowę na czas nieokreślony,
  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy przy kolejnych projektach realizowanych przez firmę,
  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów oraz koordynatorów i kierowników zespołów pochodzi z awansów wewnętrznych,
  • transparentny system premiowy,
  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci),
  • atmosferę budującą zaangażowanie – konkursy z nagrodami i inicjatywy wewnętrzne dla pracowników takie jak konkurs na zdjęcia z wakacji, konkurs na zdjęcia świątecznej dekoracji biura, konkursy ekologiczne, ponadto obchodzimy m.in. Dzień Budowlańca, Tydzień Bezpieczeństwa,
  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem – jesteśmy jednym założycieli i aktywnym członkiem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie,
  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych),
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 4 dni w miesiącu.
Opieka<br />medyczna Opieka
medyczna
Dodatkowe<br />
dni wolne Dodatkowe
dni wolne
Programy<br />
rozwojowe Programy
rozwojowe
Bilety na<br />
imprezy kulturalne Bilety na
imprezy kulturalne
Karty<br />
sportowe Karty
sportowe
Pożyczki<br />
mieszkaniowe Pożyczki
mieszkaniowe
To jeszcze nie wszystko.
Sprawdź wszystkie nasze benefity.
Uwagi

Wysyłając do nas swoje cv prosimy o zamieszczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1a Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.”

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Jeśli nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.