Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.
Poland Best Employers 2022-2024

Specjalista ds. Integracji Systemów IT

Warszawa woj. Mazowieckie
Zakres zadań
  • współpraca ze stroną biznesową w zakresie modelowania procesów i przepływów danych pomiędzy systemami informatycznymi.
  • rekomendowanie technologii i aplikacji pod kątem optymalnego zaspokajania potrzeb biznesowych i technologicznych
  • uczestnictwo w procesie wyboru dostawców oprogramowania (przygotowania RFP, odbioru ofert, wyboru dostawcy)
  • opiniowanie dokumentacji projektowej (koncepcje biznesowe, specyfikacje funkcjonalne, projekty techniczne, w tym integracji międzysystemowej, scenariusze testowe, dokumentacja powykonawcza)
  • koordynacja prac dostawców/projektantów systemów informatycznych
  • koordynacja i zarządzanie umowami rozwojowymi i utrzymaniowymi
Nasze oczekiwania
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze rozwoju i utrzymania systemów
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne (mile widziane informatyczne, zarządzanie).
  • doświadczenie w tworzeniu koncepcji rozwiązań informatycznych
  • znajomość zagadnień z zakresu integracji systemów i protokołów komunikacyjnych
  • szeroka znajomość wielu technologii, rozwiązań IT oraz metodyk wytwarzania oprogramowania
  • umiejętności programistyczne
  • mile widziana znajomość zagadnień DevOps, CI/CD
  • mile widziana wiedza o rozwiązaniach klasy BIM
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • proaktywne podejście oraz samodzielność w wykonywaniu zadań
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS,
  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,
  • atmosferę budującą zaangażowanie w zespole – konkursy dla pracowników, fundusz integracyjny dla zespołów,
  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w dobrze skomunikowanym, nowoczesnym biurze z przestrzenią na rowery,
  • możliwość korzystania z benefitów już w trakcie okresu próbnego (mamy ZFŚS i nie tylko),
  • transparentny system premiowy, uzależniony od wyników projektów/firmy,
  • pracę w organizacji, dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,
  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy mocno zaangażowani we wdrażanie BIM i innych technologii cyfrowych wspierających procesy),
Opieka<br />medyczna Opieka
medyczna
Dodatkowe<br />
dni wolne Dodatkowe
dni wolne
Programy<br />
rozwojowe Programy
rozwojowe
Bilety na<br />
imprezy kulturalne Bilety na
imprezy kulturalne
Karty<br />
sportowe Karty
sportowe
Pożyczki<br />
mieszkaniowe Pożyczki
mieszkaniowe
To jeszcze nie wszystko.
Sprawdź wszystkie nasze benefity.
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Jeśli nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.