Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.
Poland Best Employers 2022-2024

Koordynator BIM ds. budowy

Poznań woj. Wielkopolskie
Zakres zadań
  • Nadzorowanie koordynacji międzybranżowej z wykorzystaniem modeli BIM. Nadzorowanie wykonania modeli BIM i powiązanej z nimi dokumentacji budowy, w tym dokumentacji powykonawczej BIM.
  • Definiowanie i realizowanie zadań, harmonogramów, procesów i obsługa urządzeń (np. skanery laserowe) w zakresie cyfryzacji i metodyki BIM w ramach realizowanej inwestycji zgodnie z wymogami BIM klienta i wymogami organizacyjnymi
  • Konfigurowanie narzędzi i wykonywanie zadań związanych z ich wykorzystaniem w zakresie metodyki BIM i cyfryzacji w ramach realizowanej inwestycji. Nadzorowanie i zarządzanie platformą cyfrową CDE.
  • Opracowywanie dokumentów związanych z metodyką BIM  w ramach realizowanej inwestycji. Analizowanie, weryfikowanie i zapewnianie zgodności  wymagań technicznych, dokumentacji technicznej i modeli informacyjnych.’
  • Zapewnienie przestrzegania standardów i procedur dotyczących metodyki BIM obowiązujących w firmie przez wszystkich uczestników w ramach realizowanej inwestycji.
  • Wsparcie i doradztwo w wykorzystaniu metodyki BIM dla pracowników budowy, projektantów, podwykonawców i klienta.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie cyfryzacji i metodyki BIM dla pracowników budowy, projektantów, podwykonawców i klienta.
  • Prowadzenie i uczestnictwo w spotkaniach technicznych w ramach realizowanej inwestycji.

Nasze oczekiwania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zasad koordynacji międzybranżowej z wykorzystaniem modeli BIM.
  • Doświadczenie w projektach typu zaprojektuj-wybuduj,
  • Znajomość zasad tworzenia modeli BIM i doświadczenie w modelowaniu
  • Znajomość zasad koordynacji międzybranżowej z wykorzystaniem modeli BIM,
  • Doświadczenie w pracy z platformami cyfrowymi typu CDE,​
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z otwartymi standardami BIM (OpenBIM).
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS 2022 i 2023,
  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,
  • pracę w zróżnicowanym zespole (pod względem doświadczenia, wieku i płci), w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, w którym razem BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ,
  • atmosferę budującą zaangażowanie– konkursy dla pracowników i inicjatywy wewnętrzne,
  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,
  • możliwość rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją – wielu naszych kierowników budów i kontraktów pochodzi z awansów wewnętrznych,
  • transparentny system premiowy,
  • pracę w organizacji dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,
  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy szeroko zaangażowani we wdrażanie BIM i technologii cyfrowych)
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 4 dni w miesiącu.
Opieka<br />medyczna Opieka
medyczna
Dodatkowe<br />
dni wolne Dodatkowe
dni wolne
Programy<br />
rozwojowe Programy
rozwojowe
Bilety na<br />
imprezy kulturalne Bilety na
imprezy kulturalne
Karty<br />
sportowe Karty
sportowe
Pożyczki<br />
mieszkaniowe Pożyczki
mieszkaniowe
To jeszcze nie wszystko.
Sprawdź wszystkie nasze benefity.
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Jeśli nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.