Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.
Poland Best Employers 2022-2024

Główny Specjalista ds. BIM i Cyfryzacji

Warszawa woj. Mazowieckie
Zakres zadań
  • definiowanie i realizowanie zadań, harmonogramów, procesów i obsługa urządzeń w zakresie cyfryzacji i metodyki BIM na potrzeby realizowanych projektów.
  • opracowywanie dokumentów związanych z metodyką BIM. Zapewnianie zgodności wymagań technicznych, dokumentacji technicznej, modeli informacyjnych związanych z realizowanymi projektami i zadaniami.
  • definiowanie i konfigurowanie narzędzi w zakresie metodyki BIM i cyfryzacji
  • zapewnienie przestrzegania standardów i procedur dotyczących metodyki BIM obowiązujących w firmie.
  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń w zakresie cyfryzacji i metodyki BIM dla pracowników firmy oraz współpracujących podmiotów zewnętrznych.
  • wsparcie i doradztwo w wykorzystaniu metodyki BIM pracowników firmy oraz współpracujących podmiotów zewnętrznych.
  • prowadzenie i uczestnictwo w spotkaniach technicznych i negocjacjach handlowych z podmiotami zewnętrznymi.
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane studia podyplomowe BIM
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z BIM,
  • bardzo dobra znajomość dokumentów i standardów pracy związanych z metodyką BIM,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi BIM w tym: modelowanie, kontrola jakości modeli, platformy CDE,
  • doświadczenie weryfikowaniu i tworzeniu dokumentów związanych z pracą w metodyce BIM,
  • znajomość otwartych standardów openBIM, w szczególności: IFC, BCF, BSDD, IDS
  • znajomość zasad wprowadzania zmian do organizacji i zarządzania projektami
  • mile widziane doświadczenie w pracy po stronie generalnego wykonawcy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwartość na dzielenie się wiedzą,
  • samodzielność i proaktywność
Oferujemy
  • pracę w renomowanej firmie - jednej z najlepszych spółek budowlanych w Polsce – laureata rankingu POLAND'S BEST EMPLOYERS,
  • przyjazny i profesjonalny proces onboardingu,
  • atmosferę budującą zaangażowanie w zespole – konkursy dla pracowników, fundusz integracyjny dla zespołów,
  • stabilne zatrudnienie – możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w dobrze skomunikowanym, nowoczesnym biurze z przestrzenią na rowery,
  • możliwość korzystania z benefitów już w trakcie okresu próbnego (mamy ZFŚS i nie tylko),
  • transparentny system premiowy, uzależniony od wyników projektów/firmy,
  • pracę w organizacji, dla której bezpieczeństwo pracowników jest priorytetem,
  • połączenie tradycji (wieloletniej historii na polskim rynku) z nowoczesnością (jesteśmy mocno zaangażowani we wdrażanie BIM i innych technologii cyfrowych wspierających procesy),
Opieka<br />medyczna Opieka
medyczna
Dodatkowe<br />
dni wolne Dodatkowe
dni wolne
Programy<br />
rozwojowe Programy
rozwojowe
Bilety na<br />
imprezy kulturalne Bilety na
imprezy kulturalne
Karty<br />
sportowe Karty
sportowe
Pożyczki<br />
mieszkaniowe Pożyczki
mieszkaniowe
To jeszcze nie wszystko.
Sprawdź wszystkie nasze benefity.
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Jeśli nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.