Ruszają szkolenia okresowe finansowane przez ZUS

Zapraszamy na drugą edycję szkoleń okresowych BHP dla branży budowlanej

Już od stycznia  do kwietnia 2018 roku mali i średni przedsiębiorcy budowlani będą mogli nieodpłatnie skorzystać z profesjonalnych szkoleń dla swoich pracowników. Jest to kontynuacja projektu firm wchodzących w skład Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Szkolenia, które odbędą się we wszystkich województwach w Polsce, powstały w oparciu o doświadczenia największych generalnych wykonawców, sygnatariuszy Porozumienia. Uwzględniają tendencje i aktualną sytuację na budowach. Wiedzę i niezbędne umiejętności instruktorzy szkoleń przekażą w oryginalny i ciekawy sposób na warsztatach praktycznych. Wykorzystane zostaną m.in.: filmy z budów realizowane przy pomocy dronów. W tym roku na szkolenia zgłosić się mogą zarówno pracownicy produkcyjni, jak i osoby kierujące pracownikami.

Udana pierwsza edycja
Ubiegłoroczna edycja pokazała, że inicjatywa jest niezwykle potrzebna i wysoko oceniona przez uczestników. Średnia ocena to 4,8 w skali od 1 do 5. Łącznie w 2017 r. w szkoleniach wzięło udział ponad 3200 osób w 16 lokalizacjach na terenie całej Polski. Przedsiębiorcy, którzy wysłali swoich pracowników na szkolenia przyznali, iż warsztaty nie tylko podniosły znacząco wiedzę z zakresu BHP, ale także zwiększyły świadomość pracowników, eliminując zachowania ryzykowne i potencjalnie niebezpieczne.

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
Druga edycja szkoleń będzie miała bardzo korzystne dla branży budowlanej terminy. Cykl szkoleń rozpocznie się w styczniu i zakończy w kwietniu 2018 roku. Wszystkie szkolenia zostaną w całości sfinansowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków przeznaczonych na prewencję. Udział w szkoleniu nie wymaga od firmy podwykonawczej spełnienia żadnych dodatkowych warunków.

WAŻNE! By zgłosić się na bezpłatne szkolenie BHP, wystarczy:

  • zadzwonić pod nr 22 517 88 09
  • zapisać się przez pocztę elektroniczną po adresem bhpnabudowie@seka.pl

Więcej informacji znajduje się na stronie Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Wróć