Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.
Poland Best Employers

Poznaj Mostostal Warszawa

Aneta Kiełczewska
Kierownik Robót Ogólnobudowlanych
Aneta Kiełczewska

Aneta Kiełczewska / Kierownik Robót Ogólnobudowlanych

Cześć, nazywam się Aneta Kiełczewska. Jestem Kierownikiem Robót Ogólnobudowlanych w Mostostalu Warszawa i pracuję tutaj od prawie 11 lat.  W Mostostalu pracowałam już na siedmiu budowach. Początkowo pracowałam jako inżynier budowy, potem po zakończeniu studiów i uzyskaniu uprawnień zostałam awansowana na Kierownika Robót Ogólnobudowlanych. W pracy w Mostostalu najbardziej podoba mi się współpraca z ludźmi, ale także podoba mi się to, że praca na budowach w Mostostalu jest bezpieczna. Dział BHP w naszej organizacji dba o bezpieczeństwo na budowach, ale także dba o naszą świadomość, jak to bezpieczeństwo w pracy na budowie jest ważne. 

 

Robert Kiezik
Kierownik Kontraktu
Robert Kiezik

Robert Kiezik / Kierownik Kontraktu

Cześć, nazywam się Robert Kiezik. Pracuję na stanowisku Kierownika Kontraktu. W Mostostalu Warszawa pracuję już od 14 lat. Karierę w Mostostalu zacząłem od stanowiska Kierownika Robót.  W Mostostalu pracuję z wielu powodów. Jeden z nich jest fakt, że zawsze mam kontakt z ludźmi, którzy chcą mi pomóc. Nie ma wyścigu szczurów. Kolejnym powodem jest to, że moi szefowie zawsze powierzali mi trudne zadania, które wymagały niestandardowych działań i umiejętności, i dzięki temu pozwalały mi się sprawdzić.  Pracując w takiej dużej firmie, jesteśmy częścią sprawnej organizacji i każdy ma do zrobienia część pracy, potrzebną kolejnym osobom, żeby dalej mogli pracować. My też czerpiemy z pracy osób, które wcześnie przygotowują kontrakt. Lubię prace na budowie, ponieważ tutaj coś tworzymy i później możemy oglądać efekty dzieła, które służy szerzej społeczności.      

 

Marcin Braś
Kierownik robót mostowych, tunelowych
Marcin Braś

Marcin Braś / Kierownik robót mostowych, tunelowych

Cześć, nazywam się Marcin Braś i jestem Kierownikiem Robót Mostowych i Tunelowych na Kontrakcie S19 Rzeszów Południe-Babica. Swoją karierę rozpoczynałem w innych firmach budowlanych, od 2017 r. jestem związany z Mostostalem Warszawa. Rozpocząłem swoją pracę  na budowie obwodnicy Strzyżowa, z tego kontraktu przeszedłem na kontrakt S19 Rzeszów Południe-Babica. Aktualnie jesteśmy w fazie wykonawczej, realizujemy roboty portalowe, na portalu południowym. W Mostostalu jest bardzo dobra atmosfera. Poznałem bardzo fajnych, ciekawych ludzi, bardzo dobrze się tu pracuje. Mamy też super zespół zarządzający. Polecam każdemu.  

 

 

Dorota Trzeciak
Kierownik Działu Formalno-Prawnego
Dorota Trzeciak

Dorota Trzeciak / Kierownik Działu Formalno-Prawnego

Od początku pracy w Mostostalu Warszawa jestem w Dziale Ofertowania. Mogę szczerze powiedzieć, że pomagamy sobie w tym, żeby nie uprzykrzać i nie utrudniać życia. Uważam, że to bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Znamienne jest to, że ta wysoka kultura praca, która charakteryzuje Biuro Ofertowania oraz cały Obszar Infrastruktury, bo kontaktuję się również z ludźmi z budów, rozlewa się na nowych pracowników. Nawet jak ktoś próbuje przynieść do firmy swoje zwyczaje, które są dla nas z różnych przyczyn nie do zaakceptowania, to wydaje mi się, że szybko łapie nasz styl pracy: uczciwość, życzliwość, koleżeństwo. Doznaję bardzo często takiej współpracy, bo przecież chodzi o to, żeby nam tu było dobrze.

 

Beata Byrska-Knutel
Specjalista ds. przygotowania produkcji
Beata Byrska-Knutel

Beata Byrska-Knutel / Specjalista ds. przygotowania produkcji

Pracuję w Mostostalu Warszawa od czerwca 2021 roku na stanowisku specjalisty ds. przygotowania produkcji. Jestem absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku górnictwo i geologia. Pracuję przy realizacji S19 Rzeszów Południe-Babica. Nasza realizacja jest o tyle ciekawa, że jest to odcinek tunelowy. Oprócz samego wykonania tunelu mamy też dużo obiektów mostowych. Z tego względu jest to bardzo ciekawy odcinek i wymagający wiele nakładu pracy. Na pewno jest to unikatowy projekt w skali kraju, dlatego jest też ciekawy i bardzo rozwijający. Lubię pracę w Mostostalu ze względu na ludzi, z którymi pracuję, nie tylko w zespole, ale też i na całej budowie. Atmosfera w całym naszym wielkim teamie jest pozytywna, zachęca do współpracy i motywuje do pracy każdego dnia.

 

Paweł Depta
Główny Specjalista ds. Ofertowania
Paweł Depta

Paweł Depta / Główny Specjalista ds. Ofertowania

W Mostostalu Warszawa pracuję od czterech lat, od początku w Obszarze Energetyki i Przemysłu jako Specjalista ds. Ofertowania. W swojej pracy zajmuję się przygotowaniem przedmiarów i wyceną w branży technologicznej. Lubię to, że każdy przetarg jest inny. Złożenie oferty wymaga pracy specjalistów z różnych branż: budowlanej, technologicznej, elektrycznej. Korzystamy z pomocy prawników i koleżanek z Działu Formalnego. Nasz zespół to dwanaście różnych charakterów, które razem tworzą bardzo zgrany team. Pomimo tego, że mamy odpowiedzialne zadania, zawsze znajdujemy czas na rozmowę i żarty przy kawie.

 

Aleksandra Kubiak
Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych
Aleksandra Kubiak

Aleksandra Kubiak / Specjalista ds. Finansowo-Ekonomicznych

W Mostostalu Warszawa pracuję od 4,5 roku. Jestem specjalistą ds. finansowo-ekonomicznych, czyli ekonomistą na budowie. Zajmuję się fakturami i sprawami budżetowymi. Najbardziej w mojej pracy lubię to, że choć nie jestem z branży budowlanej i niewiele wiem o budowie, to bardzo dużo się uczę, ponieważ jako finansista mogę poznać budowę nie z aspektu budowlanego, ale z aspektu tego, jak wygląda to w formie kosztów lub przychodów. Mogę się znaleźć na różnych budowach, od prefabrykowanych mostów, po tak jak teraz budynek mieszkaniowy. Lubię to, czym zajmuję się w Mostostalu, nie tylko ze względu na to, że zajmuję się fakturami i papierami, co bardzo lubię, ale również ze względu na miłą atmosferę, przyjazne stosunki z kolegami i koleżankami oraz to, że spędzając tak dużo czasu w swoim towarzystwie czujemy się ze sobą dobrze i nawiązujemy bardzo dobre relacje.

 

Dominika Piotrowska
Inżynier Budowy
Dominika Piotrowska

Dominika Piotrowska / Inżynier Budowy

W Mostostalu Warszawa pracuję pół roku. Niedawno skończyłam studia i jest to moja pierwsza praca. Teraz mogę wdrażać w życie to, czego nauczyłam się przez pięć lat studiów. Najbardziej podoba mi się tutaj praca z ludźmi, mamy super zespół. Podoba mi się, że na budowie jest coraz więcej dziewczyn i nie jest to już typowo męski świat. Dzięki temu, że praca jest różnorodna, uczę się wielu nowych rzeczy.

 

Agata Chorzempa
Kierownik Robót
Agata Chorzempa

Agata Chorzempa / Kierownik Robót

W trakcie ostatniego roku moich studiów na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej starałam się o stanowisko Specjalisty ds. Dokumentacji Budowy Galerii Handlowej „Brama Mazur" w Ełku. Wysłałam swoje CV i podczas procesu rekrutacji miałam możliwość spotkać się z Kierownikiem Kontraktu. Zostałam zatrudniona w Mostostalu, ponieważ zauważono moje zaangażowanie oraz chęć do działania.

Podczas realizacji kontraktu w Ełku, dzięki wsparciu i pomocy bardziej doświadczonych kolegów, zdobyłam szereg cennych doświadczeń i zaledwie po kilku miesiącach awansowałam na stanowisko Inżyniera Budowy. Obecnie pełnię już rolę Kierownika Robót, realizując kolejną ciekawą inwestycję. Mam ambitne plany i chcę je realizować w Mostostalu!

Karol Krzciuk
Kierownik Kontraktu
Karol Krzciuk

Karol Krzciuk / Kierownik Kontraktu

Podczas mojej kilkunastoletniej pracy w Mostostalu zrealizowałem wiele ciekawych projektów, wiele z nich w kluczowych dla Warszawy miejscach jak np. przebudowa Placu Grzybowskiego, rozbudowa Wydziału Elektroniki i Technik Informatycznych Politechniki Warszawskiej czy budowa Budynku dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Warszawie.

W 2017 r. awansowałem ze stanowiska Głównego Specjalisty ds. Przygotowania Produkcji na Zastępcę Kierownika Kontraktu, a w 2022 r. na Kierownika Kontraktu. Moja praca realnie przekłada się na sukcesy innych. To duża odpowiedzialność, ale również wielka satysfakcja. W sumie zrealizowałem i uczestniczyłem już w kilkunastu projektach, z których jestem bardzo dumny. Dodatkową zaletą jest fakt, iż biorę udział w tworzeniu projektów zmieniających krajobraz Warszawy, co daje mi ogromną satysfakcję i energię do dalszego działania i rozwoju.

Katarzyna Deja
Asystentka ds. Administracyjnych
Katarzyna Deja

Katarzyna Deja / Asystentka ds. Administracyjnych

Pamiętam jak dowiedziałam się od znajomego kolegi z branży budowlanej, że w firmie Mostostal Warszawa będzie stworzony nowy oddział. Pomyślałam, że to coś dla mnie i tak znalazłam się w firmie.

Wiem, że Mostostal docenia moje zaangażowanie, dając jednocześnie ogromne pole do rozwijania siebie i swoich umiejętności. Budowy rozrzucone są po całym kraju, co daje możliwość poznania wielu regionów Polski, wraz z mieszkańcami, ich zwyczajami, mentalnością oraz warunkami biznesowymi panującymi na danym obszarze – to duża zaleta i motywator do pracy.

Jestem dumna z osiągnięć mojej firmy – kiedy Mostostal wygrał przetarg na budowę Hali Kraków Arena cieszyłam się, że jestem częścią tego sukcesu. Mimo tego, że firma jest duża nie zapomina o dobroczynności. Od lat angażujemy się między innymi w projekt Szlachetna Paczka, który z dużą satysfakcją organizuję w Oddziale Południowym naszej firmy, czy projekt edukacyjny dla dzieci Wolontariat Day.

Jacek Wojtyła
Kierownik Robót
Jacek Wojtyła

Jacek Wojtyła / Kierownik Robót

Karierę w Mostostal Warszawa SA zaczynałem jako praktykant. Dziś zajmuję stanowisko Kierownika Robót. To, co mnie kręci w pracy to czynny udział w projektach dużego kalibru. Jeden z nich, Centrum Informatyki AGH w Krakowie, otrzymał nagrodę I stopnia w konkursie „Budowa Roku 2011" w kategorii Budynki Nauki i Kultury.

Praca w firmie daje mi poczucie ogromnej satysfakcji, umożliwiając nieustanny rozwój. Zaangażowanie całego zespołu w osiągnięcie wspólnego celu motywuje do działania i gwarantuje sukces. Jesteśmy dumni z każdego ukończonego projektu.

Ambitne zadania, wartościowi ludzie, przyjemna atmosfera w pracy to jest to, co cenię najbardziej w Mostostalu Warszawa.

Marcin Kondraszuk
Dyrektor Biura Wsparcia Produkcji i Organizacji
Marcin Kondraszuk

Marcin Kondraszuk / Dyrektor Biura Wsparcia Produkcji i Organizacji

Czuję się związany z Mostostalem Warszawa – w Firmie spędziłem większość mojego życia zawodowego. Rozpocząłem pracę w 1998 roku. Przez ponad dwie dekady obserwowałem dziesiątki, a może i setki realizowanych z sukcesem inwestycji. Przy każdej z nich moją uwagę zwracało to, co jest dla Mostostalu charakterystyczne – w nasze działania angażowaliśmy najlepszych inżynierów, managerów i specjalistów.

Obecnie pełnię funkcję Dyrektora Biura Wsparcia Produkcji i Organizacji. Tak jak przez całą moją mostostalową karierę, tak i teraz stoją przede mną wymagające wyzwania; trudne, ale dające dużą satysfakcję.

Juliusz Żach
Kierownik Działu Badań i Rozwoju
Juliusz Żach

Juliusz Żach / Kierownik Działu Badań i Rozwoju

Kiedy w roku 2006 rozpocząłem pracę w świeżo utworzonym dziale badawczo-rozwojowym Mostostalu składał się on z 3 osób, a ja zajmowałem jedno z szeregowych stanowisk. W miarę upływu czasu i zdobywania doświadczenia objąłem rolę Głównego Specjalisty ds. Badań i Rozwoju. Dziś jako Kierownik Działu Badań i Rozwoju odpowiadam za pracę zespołu. Wymaga to ciągłego poszerzania wiedzy technicznej obejmującej wszystkie dziedziny budownictwa. Wiąże się to również z poznawaniem wielu ciekawych osób świata nauki oraz innowatorów z przedsiębiorstw pochodzących z krajów UE.

W mojej pracy najbardziej lubię różnorodność i niepowtarzalność projektów badawczych, którymi się zajmuję. Mimo długiego stażu nadal widzę duże możliwości dalszego rozwoju. Mostostal to także pozytywna atmosfera pracy, w której można liczyć na wsparcie kolegów, a to rzadko spotykana cecha w dużych firmach.

Aleksandra Król
Kierownik Działu Administracji
Aleksandra Król

Aleksandra Król / Kierownik Działu Administracji

Pamiętam, jak w 2005 r. przyszłam do pracy w Mostostalu, rozpoczynając swoją zawodową przygodę z firmą od stanowiska Starszy Inspektor – Tłumacz. W Sekretariacie Zarządu przepracowałam trzy lata w charakterze tłumacza i asystentki. Chcąc wykorzystać szerzej moje wykształcenie, ukończyłam Studium Podyplomowe PR i zmieniłam jednostkę na Dział Public Relations. To były lata niezwykle ciekawej pracy!

W 2011 roku otrzymałam od Zarządu propozycję kolejnej zmiany. Zwalniało się stanowisko kierownika Działu Administracji i zaproponowano mi objęcie tej działki. Firma stawia na rekrutację wewnętrzną. Uznano, iż posiadam predyspozycje do objęcia tego stanowiska. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę! Dostałam wspaniały, zgrany zespół pracowników, a kontakt z ludźmi, ogromny wachlarz tematów i codzienna dawka problemów do rozwiązania - to jest to, w czym czuję się najlepiej.

„Ola zobacz!” – mówią koledzy inżynierowie – jeżdżę i patrzę na te wszystkie niesamowite rzeczy, które powstają dzięki ich pracy, zmieniając naszą rzeczywistość i jestem bardzo dumna, że pracuję w takiej firmie.

Minęło tyle lat, a ja jestem wciąż głęboko związana z Mostostalem.

Tomasz Adamczyk
Kierownik Kontraktu
Tomasz Adamczyk

Tomasz Adamczyk / Kierownik Kontraktu

Swoją przygodę z Mostostalem Warszawa SA rozpocząłem w 2007 roku.

Pracę zaczynałem na stanowisku Inżyniera Budowy, przy rozbudowie drogi krajowej nr 7 odcinek Białobrzegi – Jedlińsk. Aktualnie pracuję na stanowisku Kierownika Kontraktu na budowie obwodnicy Morawicy i Woli Morawieckiej w ciągu drogi DK73 odcinek I. W między czasie zdążyłem zwiedzić ładny kawałek Polski, otwierając między innymi ostatni odcinek autostrady A-2, umożliwiając tym samym przejazd na Euro 2012 Berlin – Warszawa.

Każdy dzień na budowie jest inny i nie ma tu ani chwili na rutynę. To właśnie ciągłe rozwiązywanie problemów oraz stawianie czoła nowym wyzwaniom motywuje mnie do pracy.

Patrząc z perspektywy czasu, jedno mogę powiedzieć z całą pewnością, że najważniejszą rzeczą jest zespół ludzi z którymi pracujesz. To w zespole tkwi siła która przedkłada się na sukces danej budowy.

Pod tym względem jest to największy atut firmy Mostostal Warszawa, która zatrudnia najlepszych fachowców na rynku, umożliwiając realizację budów w wielu branżach w całej Polsce. Cieszę się bardzo że mogę aktywnie wnosić swój wkład w postaci budowy dróg i pozostawić widoczny ślad na wiele lat.

 

Jakub Blacha
Specjalista ds. Logistyki
Jakub Blacha

Jakub Blacha / Specjalista ds. Logistyki

Jestem Specjalistą ds. Logistyki w Mostostalu Warszawa na budowie drogi ekspresowej S61 Ełk Południe-Wysokie. W organizacji spotykamy wiele ciekawych osób. Cały czas występuje duża różnorodność. Pracując na moim stanowisku, łączę osoby pracujące w biurze z osobami pracującymi na budowie. Najważniejsza jest atmosfera i relacje z ludźmi w pracy. Każdego dnia spędzamy z nimi wiele godzin, współpracując i korzystając z tego, że możemy się wiele od nich nauczyć.

 

Agata Cudak
Inżynier Budowy
Agata Cudak

Agata Cudak / Inżynier Budowy

W Mostostalu Warszawa pracuję od około trzech lat. Jestem Inżynierem Budowy, przez jakiś czas byłam też Inspektorem ds. Ofertowania. Dobrze się czuję w dużym zespole. Myślę, że to dobrze wpływa na atmosferę i dzięki temu jest więcej osób, które mogą mi pomóc jako nowej osobie w zespole. Myślę, że im więcej jest różnych ludzi, tym więcej możesz się nauczyć. Każdy ma swoje doświadczenia, którymi dzieli się z kolegami w kolejnych zespołach. To jest naprawdę cenne. Coraz więcej kobiet pojawia się na budowach. Wydaje mi się, że ta branża jest coraz mniej zdominowana przez mężczyzn i idzie to w dobrym kierunku.

 

Barbara Michnik
Koordynator Robót
Barbara Michnik

Barbara Michnik / Koordynator Robót

Swoją przygodę z Mostostalem Warszawa rozpoczęłam podczas międzysemestralnego stażu. W firmie jestem od marca 2018 roku. Pracuję w zespole, który od samego początku wywarł na mnie ogromne wrażenie. To niezwykle doświadczeni ludzie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i przyjęli mnie do swojego grona bardzo ciepło i ze zrozumieniem.

 

Piotr Budziński
Dyrektor Grupy Kontraktów
Piotr Budziński

Piotr Budziński / Dyrektor Grupy Kontraktów

Jestem Dyrektorem Grupy Kontraktów w Obszarze Zachodnim. W Mostostalu Warszawa pracuję od prawie trzech lat. Jestem inżynierem budownictwa, w branży pracuję od 16 lat. Chcę, aby w moim zespole byli różni ludzie. Dzięki temu, że każdy jest w innym miejscu swojej kariery, z innym doświadczeniem, możemy się nawzajem uczyć i wspierać. Młodzi inżynierowie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z budownictwem, mogą oglądać doświadczonych inżynierów. Ci z kolei mogą zaczerpnąć innowacyjności od młodszych kolegów. Te elementy wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu zespół pracuje optymalnie. Moim zdaniem ludzie w zespole nie mogą być tacy sami, muszą być różnorodni.

 

Beata Inglik
Asystentka Obszaru Infrastruktury
Beata Inglik

Beata Inglik / Asystentka Obszaru Infrastruktury

Pracuję w Mostostalu Warszawa całe swoje życie. Obecnie jestem Asystentem w Obszarze Infrastruktury, choć wcześniej pracowałam w innych działach. Uważam, że kobiety w organizacji traktowane są na równi z mężczyznami. Zajmujemy stanowiska od Asystentów, Inżynierów Budowy, a nawet Dyrektorów Kontraktów. Jestem najlepszym przykładem, jako pracownik firmy budowlanej, która wydawałaby się typowo męska, że jako kobieta czuję się tu bardzo komfortowo. Nie ma podziału na mężczyzn i kobiety. Wszyscy jesteśmy traktowani jednakowo, niezależnie od stanowiska, rodzaju i charakteru pracy.

 

Wojciech Cesarz
Kierownik Robót Branżowych
Wojciech Cesarz

Wojciech Cesarz / Kierownik Robót Branżowych

Ponad 11 lat pracy w Mostostalu Warszawa pozwoliło mi wziąć udział w realizacji wielu bardzo skomplikowanych i zaawansowanych inwestycji. Pracowałem w wielu zespołach w różnych składach. Byli ludzie młodzi i bardziej doświadczeni, a także ludzie tacy jak ja, którzy pracują w zawodzie od ponad 25 lat. Każdy mógł coś wnieść do zespołu. W moim przypadku duża część problemów, które wydarzyły się na budowie, przydarzyła mi się już wcześniej. Pozwala mi to na nieco spokojniejsze podejście do rozwiązywania problemów i stworzenie mniej nerwowej atmosfery. Z kolei młodsi koledzy potrafią zarazić entuzjazmem i nie pozwolić  "zardzewieć” w karierze zawodowej, a także udzielić wsparcia w zakresie nowych narzędzi wykorzystywanych w budownictwie. Nauczyłem się zawodu poprzez praktykę, a oni potrafią poruszać się w nowych technolgoiach bardzo sprawnie i dzięki ich pomocy mogę zaoszczędzić sporo czasu.

 

Marta Łupińska-Jaszczołt
Koordynator ds. Rozwoju Biznesu
Marta Łupińska-Jaszczołt

Marta Łupińska-Jaszczołt / Koordynator ds. Rozwoju Biznesu

W Mostostalu Warszawa pracuję od ponad 14 lat. To tutaj jako młoda kobieta stawiałam pierwsze kroki i rozwijałam swój potencjał. Karierę zaczynałem jako Asystentka. Dziś zajmuję się rozwojem biznesu. W pracy codziennie czerpię z różnorodności i doświadczenia, które zdobyłam przez ostatnie 14 lat, pracując z ludźmi różnych narodowości, z różnym stażem i w różnym wieku. Są wśród nas inżynierowie, a także kontrolerzy finansowi, księgowi i prawnicy. Wszyscy tworzymy zespół. Jesteśmy różnorodni i czerpiemy z tego korzyści. Cały czas poznajemy siebie i staramy się poszerzyć naszą perspektywę. Różnorodność jest naszą siłą napędową.

 

Abder El-Masri
Kierownik Budowy
Abder El-Masri

Abder El-Masri / Kierownik Budowy

Pochodzę z Jordanii. Przyjechałem do Polski w latach 80-tych. Pracowałem w Szczecinie, Otwocku i przy budowie basenu w Bydgoszczy. W naszym zespole każdy mógł liczyć na drugą osobę. Zawsze byliśmy jak bracia. Mogę też liczyć na moich przyjaciół ze względu na język. Mimo, że jestem w Polsce od 40 lat, czasami potrzebuję pomocy. Czuję się tu bardzo dobrze, wszyscy podchodzą do mnie z sympatią, atmosfera jest przyjazna.

 

Bożena Główka
Kierownik Działu Kontrolingu
Bożena Główka

Bożena Główka / Kierownik Działu Kontrolingu

Aż trudno w to uwierzyć, ale w 2021 roku minie 20 lat mojej pracy w Mostostalu Warszawa. To ciekawa i rozwijająca praca, od specjalisty na budowie po stanowisko kierownicze w Dziale Kontrolingu w centrali firmy. Współpracuję z inżynierami na budowie, obcokrajowcami, kobietami i mężczyznami. Ze względu na stale zmieniający się zakres obowiązków praca nigdy się nie kończy i nigdy się nie nudzi.

 

Grzegorz Sikorski
Kierownik Kontraktu
Grzegorz Sikorski

Grzegorz Sikorski / Kierownik Kontraktu

Jestem w Mostostalu Warszawa po raz drugi. Po sześcioletniej przerwie wróciłem do firmy. Jestem Dyrektorem Kontraktu na budowie S61 w Ełku. Zróżnicowany zespół zawsze daje większe możliwości, choć wymaga to większego zaangażowania. Każdy z nas wnosi coś nowego i wartościowego, dzięki czemu tworzymy lepszą całość. W zespole mamy ponad 30 procent kobiet. To ludzie w różnym wieku, z różnym wykształceniem i doświadczeniem w pracy na budowie. Każdy wnosi swoją osobowość, daje nam to możliwość lepszego przygotowania naszej pracy w dobrej atmosferze.

 

Tworzymy zespół ludzi, którzy każdego dnia realizują wspólną pasję do nowoczesnego budownictwa

Wiek najmłodszego pracownika
21 lat
Wiek najstarszego pracownika
68 lat
Średni wiek pracownika
38 lat
Wiek najmłodszego managera
27 lat
Wiek najstarszego managera
66 lat
Średni wiek managera
42 lata
Średni staż pracy
5 lat
Najdłuższy obecnie staż pracy
44 lata
Odsetek zatrudnionych kobiet
35%

Dołącz do zespołu!

Tworzymy zespół ludzi, którzy każdego dnia realizują wspólną pasję do nowoczesnego budownictwa.