Acciona Mostostal Warszawa jest w Grupie Kapitałowej Acciona.

Specjalista ds. Ofertowania (budownictwo ogólne)

Warszawa woj. Mazowieckie
Zakres zadań
  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty,
  • przygotowania kalkulacji kosztów inwestycji,
  • przygotowywanie pytań do zamawiającego i analiza odpowiedzi,
  • przygotowywanie przedmiarów (branża budowlana: konstrukcja, wykończenia, zagospodarowanie terenu, wyposażenie, etc.),
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • sporządzanie zestawień porównanych otrzymanych ofert i ich analiza,
  • komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty,
  • uczestniczenie w spotkaniach technicznych,
  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów,
  • współpraca przy scalaniu wyceny całego zadania i opracowywaniu budżetu oferty.
Nasze oczekiwania
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie wyceny prac ogólnobudowlanych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel,
  • dobra znajomość obsługi programu AutoCAD,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • umiejętności analityczne,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziane doświadczenie w realizacjach inwestycji,
  • mile widziana znajomość oprogramowania BIM w zakresie przedmiarowania,
  • mile widziana znajomość obsługi programów do kosztorysowania, np. Norma,
Opieka<br />medyczna Opieka
medyczna
Dodatkowe<br />
dni wolne Dodatkowe
dni wolne
Programy<br />
rozwojowe Programy
rozwojowe
Bilety na<br />
imprezy kulturalne Bilety na
imprezy kulturalne
Karty<br />
sportowe Karty
sportowe
Pożyczki<br />
mieszkaniowe Pożyczki
mieszkaniowe
To jeszcze nie wszystko.
Sprawdź wszystkie nasze benefity.
Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 39.000 pracowników w ponad 40 krajach na świecie.

Jeśli nie znalazłaś/eś wśród dostępnych ofert zgodnej z Twoimi zainteresowaniami i profilem zawodowym, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.